Świetna seria pięciu wygranych z rzędu Oskara Herczyka została przerwana. Podczas gali BRAVE CF 83, która 25 maja odbyła się w Alkmaar w Holandii, Polak został znokautowany w pierwszej rundzie przez Noacha Blydena.

Bardzo spokojny początek, podczas którego obaj zawodnicy badali się w stójce. Oskar Herczyk spróbował zejść do parteru, jednak Noach Blyden dobrze to bronił. W klinczu pod siatką zawodnik z Holandii dobrze korzystał z kolan, którymi często atakował reprezentanta naszego kraju. Pod koniec pierwszej odsłony Herczyk był już potężnie zmęczony i walczył głównie z defensywy. Blyden w pewnym momencie trafił potężnym ciosem na korpus, po którym Polak osunął się na matę, a sędzia szybko to przerwał.

Oskar Herczyk (MMA 9-5-0) wszedł do klatki z serią pięciu wygranych z rzędu. 27-latek w ostatnich pojedynkach pokonywał kolejno Rafała Błachutę, Mikę Kuronena, Tamirlana Dadaeva, Kamila Szymuszowskiego i Michaela Duboisa. Wcześniej „Shrek” wygrywał między innymi z Yaroslavem Brovko i Tomaszem Turkiem, przegrywał natomiast z Damianem Zubą i Michelangelo Colangelo.

Noach Blyden (MMA 4-1-0) przed tym pojedynkiem miał cztery walki w zawodowym MMA. W debiucie, który miał miejsce w styczniu 2016 roku, przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Mahirem Mamedovem. 31-latek wrócił do klatki w 2023 roku – w marcu rozbił w pierwszej rundzie debiutującego Sladana Dobrasa, w lipcu w ten sam sposób pokonał debiutującego Kevina Warda, a w październiku poddał Guilherme Assisa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,836 komentarzy 47,228 polubień
Avatar of Słaby
Słaby

Maximum FC
Middleweight

1,623 komentarzy 4,839 polubień

Deklasacja. Poziom zgruzowania na poziomie wczorajszego gruzowania Różańskiego przez Okolie.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,906 komentarzy 74,961 polubień

Herczyk rozpierdolony jak gówno przez typa, którego łączny bilans pokonanych przeciwników to 1-2, niestety tutaj typ nie przyjechał się tylko podłożyć - tak jak przeciwnicy w poprzednich starciach polskiego gladiatora - tylko chciał się bić - to mogło zespsuć gameplan Polaka.

Odpowiedz 8 polubień