Vera

Wszystko wskazuje na to, że Brandon Vera stoczy pojedynek z Chi Lewisem Parrym o pas wagi ciężkiej organizacji ONE Fighting Championship.

Brandon (MMA 13-7, 1NC) po dwóch porażkach z rzędu, został zwolniony z UFC w 2013 roku. 35-latek nie zamierzał wówczas przechodzić na emeryturę i dołączył rok później do ONE FC. W pierwszej walce w nowej organizacji, Vera szybko rozprawił się z Igorem Suborą (MMA 5-2).

Chi (MMA 6-0, 1NC) jest niepokonany w zawodowym MMA. W ONE FC walczył dwukrotnie, lecz z tym samym zawodnikiem. W debiucie podejmował Kameruńczyka Alaina Ngalaniego (MMA 1-2, 1NC), jednak starcie to skończyło się wynikiem no-contest z powodu kolana Parry’ego, którym nieintencjonalnie zahaczył o krocze swego rywala. Rewanż tych dwóch ułożył się po myśli Anglika, który tym razem łokciami zastopował Ngalaniego. Chi Lewis Parry dawniej był koszykarzem, do zawodowego MMA przeszedł w 2012 roku i od tego czasu zdołał wygrać sześć walk z rzędu. Pięciu ostatnich rywali odprawił w pierwszych rundach pojedynków.

Nie wiadomo jeszcze na której gali odbędzie się ten bój, ale w kuluarach mówi się o 11 grudnia. ONE FC odwiedzi wtedy Manilę, stolicę Filipin.

5 KOMENTARZE

  1. Cholera prawie już zapomniałem o nim. Teraz kiedy wprowadzają te nowe testy może mógłby coś jeszcze ugrać w UFC

  2. Cholera prawie już zapomniałem o nim. Teraz kiedy wprowadzają te nowe testy może mógłby coś jeszcze ugrać w UFC

    Ugrac to moglby jedynie utrzymanie no i bylby tym zahaczajacym o top15 max zawodnikiem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.