Deiveson Figueiredo chce trzeciej walki z Brandonem Moreno i wierzy, że tym razem to on będzie górą w oktagonie UFC. Brazylijczyk twierdzi, iż aktualny mistrz kategorii muszej boi się trzeciego starcia i jest gotowy na taki pojedynek nawet w Meksyku, skąd pochodzi Moreno.

Obecnie bilans walk obu panów wynosi 1-0-1 na korzyść Moreno. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem i wtedy to Figueiredo obronił w ten sposób pas mistrzowski, lecz w drugim starciu Meksykanin nie pozostawił żadnych wątpliwości i skończył rywala przed czasem. Teraz mistrz wierzy, że Brazylijczyk powinien zasłużyć wygranymi w oktagonie na trzeci pojedynek z nim w klatce UFC. Figueiredo ma inne zdanie na ten temat, o czym dał znać w rozmowie z MMA Fighting.

To ci*ka. Brandon Moreno jest piz*ą, bo wie, że byłem chory i go pokonałem, a potem dałem mu od razu rewanż. Wygrałem pierwszą walkę. Odebrali mi punkt, bo on udawał. Udawał, że wsadziłem mu palca żeby zabrali mi punkt, ale i tak to ja wygrałem. Teraz on nie chce mi dać rewanżu? To ci*ka.

Moreno po ostatniej walce z Figueiredo stwierdził, że jego następnym potencjalnym rywalem może być Cody Garbrandt, który nie ma ostatnio najlepszej formy. Jego bilans walk w ostatnich 5 walkach wynosi 1-4. Brazylijczyk był zaskoczony zachowaniem Meksykanina.

Oczekiwałem od niego więcej, oczekiwałem, że zachowa się jak mężczyzna. Bardzo chcę doprowadzić do trylogii, chcę z nim znowu zawalczyć. Mam nadzieję, że jest na tyle mężczyzną, że da mi ten rewanż. Zawalczę z nim gdziekolwiek, USA, Meksyk, po prostu chcę trzeciej walki. Może być pewny, że nie będę tym samym Figueiredo co podczas ostatniej walki. Wrócę w pełni skupiony i znokautuję tę ci*kę w jego domu.

Figueiredo (MMA 20-2-1) w minionym roku do oktagonu wchodził aż czterokrotnie. Mistrzem stał się w lipcu, kiedy to w rewanżu pokonał Josepha Benavideza. W pierwszej obronie pasa błyskawicznie rozprawił się z Alexem Perezem, a zaledwie trzy tygodnie później zremisował właśnie z Brandonem Moreno. Pas mistrzowski stracił na gali UFC 263, kiedy to Meksykanin udusił go w trzeciej rundzie rewanżu. 17 z 20 wygranych w karierze zdobywał on przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

ONE FC
Heavyweight

2,588 komentarzy 5,801 polubień

No i kolejny tuman trafia do kategorii "największe zjeby w UFC"

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of maras
maras

UFC
Middleweight

11,952 komentarzy 54,533 polubień

Nie powiem, żebym był zdziwiony, wystarczy jeden rzut oka na ryj tego całego Deveisona, żeby ogarnąć, że gość ma dwucyfrowe IQ i nie są to oszałamiające wartości.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,753 komentarzy 20,503 polubień

Przecież Moreno porobił go jak dzieciaka w rewanżu. Niech coś wygra najpierw

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Middleweight

5,624 komentarzy 21,794 polubień

Da się zabrać Brazola z Faveli, ale Faveli z Brazola nie zabierzesz... Moreno ośmieszył typa w drugiej walce, a ten conoruje o natychmiastowy rewanż, zamiast coś najpierw wygrać. Figurka jednak nigdy nie był typem inteligenta, tak więc nie ma co się dziwić, że teraz będzie zakrzywiał rzeczywistość i robił kurwę z logiki.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Bambo
Bambo

PRIDE FC
Welterweight

6,593 komentarzy 35,576 polubień

:siara: szkoda strzępic ryja

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,806 polubień

Przecież debilson dostawał nawet w stójce smary xD

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień

Sklej pizdę i wywalcz sobie rewanż

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

BAMMA
Welterweight

889 komentarzy 2,875 polubień

Sklej pizdę i wywalcz sobie rewanż

Przez Ciebie myślałem że wszedłem w artykuł o Conorze :awesome:

Odpowiedz polub

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień

Przez Ciebie myślałem że wszedłem w artykuł o Conorze :awesome:

Pisząc ten komentarz też tak myślałem :lol:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,485 komentarzy 49,726 polubień