Deiveson Figueiredo chce trzeciej walki z Brandonem Moreno i wierzy, że tym razem to on będzie górą w oktagonie UFC. Brazylijczyk twierdzi, iż aktualny mistrz kategorii muszej boi się trzeciego starcia i jest gotowy na taki pojedynek nawet w Meksyku, skąd pochodzi Moreno.

Obecnie bilans walk obu panów wynosi 1-0-1 na korzyść Moreno. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem i wtedy to Figueiredo obronił w ten sposób pas mistrzowski, lecz w drugim starciu Meksykanin nie pozostawił żadnych wątpliwości i skończył rywala przed czasem. Teraz mistrz wierzy, że Brazylijczyk powinien zasłużyć wygranymi w oktagonie na trzeci pojedynek z nim w klatce UFC. Figueiredo ma inne zdanie na ten temat, o czym dał znać w rozmowie z MMA Fighting.

To ci*ka. Brandon Moreno jest piz*ą, bo wie, że byłem chory i go pokonałem, a potem dałem mu od razu rewanż. Wygrałem pierwszą walkę. Odebrali mi punkt, bo on udawał. Udawał, że wsadziłem mu palca żeby zabrali mi punkt, ale i tak to ja wygrałem. Teraz on nie chce mi dać rewanżu? To ci*ka.

Moreno po ostatniej walce z Figueiredo stwierdził, że jego następnym potencjalnym rywalem może być Cody Garbrandt, który nie ma ostatnio najlepszej formy. Jego bilans walk w ostatnich 5 walkach wynosi 1-4. Brazylijczyk był zaskoczony zachowaniem Meksykanina.

Oczekiwałem od niego więcej, oczekiwałem, że zachowa się jak mężczyzna. Bardzo chcę doprowadzić do trylogii, chcę z nim znowu zawalczyć. Mam nadzieję, że jest na tyle mężczyzną, że da mi ten rewanż. Zawalczę z nim gdziekolwiek, USA, Meksyk, po prostu chcę trzeciej walki. Może być pewny, że nie będę tym samym Figueiredo co podczas ostatniej walki. Wrócę w pełni skupiony i znokautuję tę ci*kę w jego domu.

Figueiredo (MMA 20-2-1) w minionym roku do oktagonu wchodził aż czterokrotnie. Mistrzem stał się w lipcu, kiedy to w rewanżu pokonał Josepha Benavideza. W pierwszej obronie pasa błyskawicznie rozprawił się z Alexem Perezem, a zaledwie trzy tygodnie później zremisował właśnie z Brandonem Moreno. Pas mistrzowski stracił na gali UFC 263, kiedy to Meksykanin udusił go w trzeciej rundzie rewanżu. 17 z 20 wygranych w karierze zdobywał on przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

Maximum FC
Featherweight

1,469 komentarzy 1,951 polubień

No i kolejny tuman trafia do kategorii "największe zjeby w UFC"

Odpowiedz 2 polubień

maras

UFC
Middleweight

13,914 komentarzy 50,906 polubień

Nie powiem, żebym był zdziwiony, wystarczy jeden rzut oka na ryj tego całego Deveisona, żeby ogarnąć, że gość ma dwucyfrowe IQ i nie są to oszałamiające wartości.

Odpowiedz 5 polubień

Ludwiczek

UFC
Featherweight

8,433 komentarzy 15,300 polubień

Przecież Moreno porobił go jak dzieciaka w rewanżu. Niech coś wygra najpierw

Odpowiedz 5 polubień

Raven

Maximum FC
Bantamweight

1,445 komentarzy 3,804 polubień

Da się zabrać Brazola z Faveli, ale Faveli z Brazola nie zabierzesz... Moreno ośmieszył typa w drugiej walce, a ten conoruje o natychmiastowy rewanż, zamiast coś najpierw wygrać. Figurka jednak nigdy nie był typem inteligenta, tak więc nie ma co się dziwić, że teraz będzie zakrzywiał rzeczywistość i robił kurwę z logiki.

Odpowiedz 3 polubień

Bambo

BAMMA
Featherweight

824 komentarzy 1,919 polubień

:siara: szkoda strzępic ryja

Odpowiedz 1 Like

99picks

KSW
Heavyweight

6,187 komentarzy 4,498 polubień

Przecież debilson dostawał nawet w stójce smary xD

Odpowiedz 2 polubień

Boxerross

BAMMA
Light Heavyweight

992 komentarzy 1,374 polubień

Sklej pizdę i wywalcz sobie rewanż

Odpowiedz 1 Like

Skaczomcy przez płot

Jungle Fight
Middleweight

352 komentarzy 905 polubień

Sklej pizdę i wywalcz sobie rewanż

Przez Ciebie myślałem że wszedłem w artykuł o Conorze :awesome:

Odpowiedz polub

Boxerross

BAMMA
Light Heavyweight

992 komentarzy 1,374 polubień

Przez Ciebie myślałem że wszedłem w artykuł o Conorze :awesome:

Pisząc ten komentarz też tak myślałem :lol:

Odpowiedz 2 polubień

majkelo89

UFC
Middleweight

11,485 komentarzy 30,110 polubień