Fot. Piotr Pędziszewski

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Jeden z najbardziej rozpoznawalnych angielskich zawodników Brad Pickett (MMA 23-8, UFC 3-3, 10. w rankingu MMARocks) zadebiutuje w kategorii muszej na londyńskiej gali UFC, 8 marca. Rywalem Brytyjczyka będzie jeden z najlepszych zawodników w limicie 125 funtów na świecie Ian McCall (MMA 12-4-1, UFC 1-2-1, 4. w rankingu MMARocks).

„One Punch” zdecydował się na zejście do niższej kategorii po dwóch porażkach w trzech ostatnich występach. Znajdując się niedaleko walki o tytuł, Pickett przegrał na punkty z późniejszym pretendentem Eddiem Winelandem, następnie nieznacznie wypunktował Mike’a Eastona, by w sierpniu ulec innemu pretendentowi Michaelowi McDonaldowi.

McCall po porażkach z dwoma najlepszymi zawodnikami w kategorii muszej: Demetriousem Johnsonem i Josephem Benavidezem, wreszcie powrócił na drogę zwycięstw, kiedy to wygrał z Iliardem Santosem na UFC 163 w Brazylii. W grudniu „Uncle Creepy” miał walczyć ze Scottem Jorgensenem, ale kontuzja wyeliminowała go z tego pojedynku.

Rozpiska UFC w Londynie.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.