Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot wspólnie przygotowują się do swoich walk w Czerwonym Smoku. Mańkowski ma zaplanowane starcie na gali KSW 71 w Toruniu. 18 czerwca były mistrz kategorii półśredniej organizacji zmierzy się z Danielem Torresem. Gamrot wystąpi w swojej pierwszej walce wieczoru największej organizacji MMA na świecie, UFC. „Gamer” zmierzy się z innym czołowym zawodnikiem kategorii lekkiej, Armanem Tsarukyanem. Ich starcie odbędzie się 25 czerwca w Las Vegas.

Polacy wzajemnie imitowali swoich rywali i tak właśnie przygotowywali się do kolejnych pojedynków.

Tsarukyan vs Torres – tak patrzyliśmy na siebie przez ostatnie tygodnie. Efekt procesu już za chwilę.

Dla Gamrota (20-1, 1 NC MMA) starcie z Tsarukyanem będzie piątą walką w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, UFC. Jego aktualny bilans walk wynosi 3-1. Po przegranym debiucie przez decyzję sędziowską z Guramem Kutateladze wygrał trzy kolejne starcia pokonując Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa oraz Diego Ferreirę. Co ciekawe, wszystkie pojedynki odbywały się na dystansie trzech rund, ale „Gamer” ma już doświadczenie w walkach 5-rundowych, które zdobył w klatce KSW. W przeszłości dwukrotnie przewalczył taki dystans pokonując Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Erbsta. 12 z 20 zwycięstw w swojej karierze były podwójny mistrz KSW zdobywał przez skończenia przed czasem.

Mańkowski (22-9-1 MMA) to były mistrz KSW wagi półśredniej. Obecnie „Diabeł Tasmański” rywalizuje w kategorii lekkiej czyli do 70 kilogramów. Dla organizacji prowadzonej przez Kawulskiego i Lewandowskiego walczył 17 razy. W ostatnim starciu przegrał z mistrzem, Marianem Ziółkowski. Przed starciem z „Golden Boyem” wygrał trzy walki z rzędu pokonując m.in. Artura Sowińskiego czy Marcina Wrzoska.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Middleweight

10,053 komentarzy 25,845 polubień

Lej Ormiana! :robbie:

Odpowiedz 1 Like

Mario123

Brutaal
Light Heavyweight

604 komentarzy 1,171 polubień
Komentator Internetu

EFC Africa
Heavyweight

3,028 komentarzy 5,692 polubień

Czyli Daniel ostro napierdalał Tsarukyana patrząc na to kto był kim :frankapprove: .

Odpowiedz 1 Like

Vvallachia

UFC
Middleweight

10,795 komentarzy 21,191 polubień

Czyli Daniel ostro napierdalał Tsarukyana patrząc na to kto był kim :frankapprove: .

UFC jest w dupie

Odpowiedz 1 Like