Opis za kswmma.pl

W walce wieczoru gali KSW 39: Colosseum, w okrągłej klatce organizacji zmierzyli się z sobą dwaj aktualni czempioni! Mamed Khalidov, mistrz kategorii średniej stanął do boju z Borysem Mańkowskim, mistrzem kategorii półśredniej.

Z dużym respektem podeszli do siebie obaj zawodnicy i całą pierwszą rundę spędzili w stójce wymieniając pojedyncze ciosy i kopnięcia. Mańkowski próbował skracać dystans i atakować szybkimi uderzeniami. Mamed natomiast rewanżował się precyzyjnymi kopnięciami. W trzeciej odsłonie obaj zawodnicy pokazali niesamowite serce do walki, a na minutę przed końcem pojedynku Khalidov udanie przeniósł starcie do parteru.

Ostatecznie po piętnastu minutach świetnej walki sędziowie wskazali zwycięzcą Mameda Khalidova.

https://twitter.com/MMA_Jim/status/868622764227407872

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

  1. Walka powiedzmy sobie szczerze nie za ciekawa , no ale cóż wygrał minimalnie bo minimalnie ale lepszy dziś Mamed.

  2. druga i trzecia runda była dla Borysa. remis jeszcze by się obronił ale nie zwycięstwo Mameda. Mamed może się obrażać do woli ale już drugą walkę wygrał przez mocno naciągany werdykt

  3. Jaka kurwa wygrana Borysa ? Pierwsza runda w chuj dla Memeda , druga dla Borysa a trzecia Mamed poprzez ostatnią minutę walki. Werdykt jak najbardziej sprawiedliwy i jebać tych co wygwizdali Khalidova, tak się odpłacają legendzie KSW i najlepszemu zawodnikowi w historii tejże organizacji.

  4. No i chuj … Mamed wygwizdany … ładnie go przywitali a on ich ładnie pożegnał … jeszcze bedą płakać za nim …

  5. Myślę, że należy zrobić następujące zestawienia Aldo vs Erbs Gamrot vs McGregor Mańkowski vs Lawler Mamed vs Romero Narkun vs Cormier Rózal vs Miocić Wtedy rozjaśni się , że kurwa KSW ma lepszych zawodników a Lewy i Kawul mieli rację , że są na tym samym poziomie!

  6. Walka była dla mnie na remis i powinna skończyć sie takim werdyktem, szczególnie że była o pietruszkę.

  7. Khalidov to może by zrobił faktycznie tylko Dickpinga i to by było na tyle.

  8. Jak dla mnie Borys wygrał nie chce mi sie pisac dlaczego itp. bo kto czyta walke ten wie co jest pieć… zreszta jak mogli by dac wygrana przy w miare wyrównanej walce zawodnikowi z "połsredniej" walczacemu z cieższym.https://goo.gl/images/VkyDdd :pride:

  9. benoit prawie wyczerpal temat wiecej nie warto pisac bo dziwki bez godnosci ambizji i rozumu nie zrozumiejo

  10. Obejrzyjcie sobie 2 i 3 rundę. Borys w 3 w stojcę był lepszy niż w 2 i dołożył jeszcze kontrolę w klinczu. Mamed tylko obalił i skontrolował na 30 sek przed końcem. Czysty wał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.