„Gwizdy dla Mameda są zupełnie niepotrzebne” – Borys Mańkowski po KSW 39

26 KOMENTARZE

 1. Mamed sam z własnej (bądź i nie) woli zaangażował się w bałagan z muzułmanami.  Gwizdy są tego konsekwencjami.

 2. Ja pierdole kaukazka ksiażniczka jakby pierwszy raz gwizdali, niech sobie idzie wyjebane mam na jego osobę ..

 3. Tak jak już pisałem , to jest "target" K&L w jaki celowali sprowadzając na KSW Popków i ich kibiców. Chamy w swoich ślicznych koszulach ze złotymi łańcuchami na opalonych karkach zapomniały słomę z butów powyciągać. Gwizdy na Mameda , gwizdy po walce Wrzosek vs Koike. Cebula przyjechała na dożynki a nie na wydarzenie sportowe. Ważne że ich KRÓL znalazł czas między pizganiem w klame i chlaniem wódy na to żeby zostać "fajterem".

 4. No chyba że gwizdali na sędziów to co innego, a tak to pewnie Mamed machnie ręką i tyle go w KSW zobaczymy.

  Na sędziów to sobie mogli gwizdać po werdykcie, gwizdanie podczas wywiadu z zawodnikiem jest dość jednoznaczne. Po prostu hołota i tyle.

 5. Byłem na miejscu i mimo, że nie przepadam za Mamedem i bardzo mocno kibicuję Borysowi to byłem strasznie zażenowany tymi gwizdami. Po walce z Karaoglu mi to nie przeszkadzało bo cyrkował Mamed okropnie, ale wczoraj to było nieporozumienie.

 6. Byłem na miejscu i mimo, że nie przepadam za Mamedem i bardzo mocno kibicuję Borysowi to byłem strasznie zażenowany tymi gwizdami. Po walce z Karaoglu mi to nie przeszkadzało bo cyrkował Mamed okropnie, ale wczoraj to było nieporozumienie.

  Zgadza się. Też mnie to uderzyło. Zastanawiałem się czym to sobie zawinił. Nie bardzo mogłem bratu wytłumaczyć, który niezbyt się sceną MMA interesuje, za co to było. Więc mu nakreślałem: że może to muzułmanin, że może bardziej Borysa lubią, że może coś chlapnął na jakiejś konferencji. Sama walka mi się podobała – jedna z lepszych na tej gali… Szacunek jak najbardziej się należał. Nawet fikołki tym razem miały sens.

 7. fani mma to często straszny rak w tym sporcie.

  Sam też święty nie jestem ale to jest kurwa na maksa dno.

 8. Byłem na miejscu i mimo, że nie przepadam za Mamedem i bardzo mocno kibicuję Borysowi to byłem strasznie zażenowany tymi gwizdami. Po walce z Karaoglu mi to nie przeszkadzało bo cyrkował Mamed okropnie, ale wczoraj to było nieporozumienie.

  I się nie przywitałeś?

  A gwizdy – ja mam inną teorie. To były zwykłe gwizdy na niesprawiedliwy werdykt. Po prostu gala była duuużo większa, wiec i gwizdy były wieksze niż gdyby gwizdało 3 tys osób. I tyle. Sensacji bym nie szukał.

 9. I się nie przywitałeś?

  A gwizdy – ja mam inną teorie. To były zwykłe gwizdy na niesprawiedliwy werdykt. Po prostu gala była duuużo większa, wiec i gwizdy były wieksze niż gdyby gwizdało 3 tys osób. I tyle. Sensacji bym nie szukał.

  No tak niestety wyszło.

  Gwizdy przy werdykcie to jedno a gwizdy przy wywiadzie to całkiem inna sprawa. "Kibice" nie dopuścili Mameda do głosu. To było ewidentne wygwizdanie jego osoby.

 10. No tak niestety wyszło.

  Gwizdy przy werdykcie to jedno a gwizdy przy wywiadzie to całkiem inna sprawa. "Kibice" nie dopuścili Mameda do głosu. To było ewidentne wygwizdanie jego osoby.

  Dlatego, że było o 40 tys wiecej amatorów mma niż fanów mma. Na mniejszej gali to by raczej nie przeszło, tutaj tłum po prostu buczał długo na werdykt i nie rozumiał, że powinien sie zamknac. Tak ja to widze. Przecież na wejscie miał owacje a nie gwizdy, gdyby gwizdy były ze względu na osobe Mameda, to by buczenie było również na jego wejście.

 11. Dlatego, że było o 40 tys wiecej amatorów mma niż fanów mma. Na mniejszej gali to by raczej nie przeszło, tutaj tłum po prostu buczał długo na werdykt i nie rozumiał, że powinien sie zamknac. Tak ja to widze. Przecież na wejscie miał owacje a nie gwizdy, gdyby gwizdy były ze względu na osobe Mameda, to by buczenie było również na jego wejście.

  Wg mnie gwizdy poszły na Mameda. Podczas wywiadu z Borysem (a jakoś tak dziwnie wyszło, że z nim najpierw Borek rozmawiał) nie było gwizdów, a chyba nawet trochę braw. Potem Borek próbuje mówić do Mameda i zaczyna się jazgot.

 12. Chuj, że gwizdy, ważne, że była rekordowa widownia, przecież o to tylko chodziło K&L. Kawulator już dawno powiedział, że sprzedaje bilety, a nie umiejętności, więc nieważne kto przyjdzie, ważne, żeby przyszło ich w chuj. No to przyszło w chuj Sebixów Wyklętych, dla których KSW jest odskocznią od jakichś Energy 2000 gdzie jadą gremialnie, żreją piguły wiadrami i napinają się do Sebixów z wrogiego plemienia.

  Jaki kontent, taki target, że tak trochę przykorpobełkoczę na koniec.

 13. Jak mówisz o Mamedzie!??? :nono:

  Nie mowie o nim :joer:

  tylko o wideło po kliknięciu białe tło sie pojawia, działa dopiero jak kliknę w linka do wideło na gorze

 14. Mameda nie lubie, ale walka dobra, na gwizdy nie zasluzyl. Ale jak się spędziło na stadion fanów Popka to i tak dobrze, że bez większych dymów się obeszło

 15. Nie mowie o nim :joer:

  tylko o wideło po kliknięciu białe tło sie pojawia, działa dopiero jak kliknę w linka do wideło na gorze

  To chyba tylko u Ciebie, Peja

 16. Stolica, niby intelektualna śmietanka tego narodu, a "kibice" niewiele odbiegają od panów  spod budki z piwem albo od tych chodzących na B-klasę. No ale MMA przeznaczone dla masowego odbiorcy musi się tak kończyć. Ciekawe czy wyklęci poczuli się bohaterami, wszak pokonali terroryzm na własnym podwórku.  😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.