Zbliżająca się walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i często fighterzy są pytani o to, jak widzą to starcie. Tym razem Borys Mańkowski, mistrz organizacji KSW, w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl przedstawił swoje spojrzenie na Irlandczyka i nadchodzący pojedynek.

Conor jest gościem z innej planety! Jest gościem, który nawet nigdy nie bił się w boksie, tylko w MMA. Mało tego jest znany tak od dwóch-trzech lat, zrobił to bardzo szybko. Teraz walczy z gościem, do którego jest ustawiona kolejka znakomitych bokserów, którzy biją się od lat i nie ma szans, by bili się z Floydem. A tu Conor się z nim bije! On doskonale wie, jak działa świat. Działa chyba trochę źle, skoro trash talkiem można dojść do takich rzeczy. Życzę Conorowi jak najlepiej.

Borys nie ma jednak wątpliwości, że to Floyd jest faworytem w trakcie walki, liczy jednak na niespodziankę.

Oczywiście Floyd. Na 100 walk Mayweather wygrałby 97, McGregor – 3. Nie ukrywam, że fajnie by było, jeśli byłaby to jedna z tych trzech walk. Życzę Conorowi zwycięstwa! Nie zdziwię się, jeśli coś mu się uda, bo jest bardzo nieprzewidywalny gość!

2 KOMENTARZE

  1. Trash talkiem znokautował Aldo w 13 sekund i Alvareza w 2-ej rundzie?Może i trash talkiem wszedł im do głowy, ale nikt by nie dał mu okazji walki z MoneyM gdyby nie dokonał tego czego dokonał w oktagonie

  2. Scenariusz walki:Obaj gadają że będzie mocny start ale to pierdzielenie o Szopenie.Są dorośli. nikt nie poleci z wiatrakami ani też nie wejdzie w pocket od razu.Badanie będzie. Conor będzie szukał lewej i brudnego boksu bo co może zrobić innego? A floyd będzie uciekał, unikał i  stosował swoje sztuczki. Jeżeli nie będzie to jedna z tych 3 walk które Borys daje dla Conora to nie ma czarów – zmęczenie po wyprowadzonych w powietrze ciosach, i przyjętych ciosach weźmie górę i Conor się spompuje. Nie zdziwiłbym się jakby Floyd mocno atakował tułów a dopiero w późniejszych rundach szukał głowy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.