Jak udało nam się dowiedzieć jakiś czas temu Łukasz Rajewski opuścił klub Ankos MMA. Teraz okazuje się, że sprawa jest znacznie poważniejsza. Jak donosi Wojtek Mrozowski z mmanews.pl z klubem pożegnali się także mistrzowie KSW – Borys Mańkowski Mateusz Gamrot. Kilka osób z otoczenia zawodników potwierdziło nam te doniesienia. Za powód podaje się konflikt na linii zawodnicy – trener.

Rajewski (MMA 7-2 1NC) zaliczył ostatnio udany powrót do federacji KSW, gdzie na gali Live in Studio jednogłośną decyzją sędziów pokonał Sebastiana Romanowskiego. Obecnie ma bilans sześciu walk bez porażki.

Gamrot (MMA 13-0) jest mistrzem KSW od ubiegłego roku, kiedy na KSW 35 pokonał Mansoura Barnaouiego. W organizacji jest od 2013 roku. Zadebiutował w zawodowym MMA rok wcześniej. Kolejną obronę pasa ma zakontraktowaną na 22 października, kiedy na gali KSW 40 znowu podejmie Normana Parke.

Mańkowski (MMA 19-6-1) ostatnią walkę stoczył na KSW 39. Jednogłośnie na punkty uległ wtedy innemu mistrzowi organizacji – Mamedowi Chalidowowi. Wcześniej był niepokonany od 2013, czyli przez 6 walk.

8 KOMENTARZE

  1. ulala trener K…. musiał solidnie pociągnąć z paluchów i tym razem.Niech wyjeżdżają do Stanów bo w PL coraz mniej dobrych klubów.

  2. Niech się ten czeczeński Berkut rozkurwi jeszcze w Olsztynie, zaorać, nie będzie niczego :jjsmile:

  3. Jako pierwszy odszedł Raju, wiec moze o niego poszło?Moze jakis konflikt z AK.Chłopaki sie za nim wstawili a trener jak to trener w tancu sie nie pierdoli.Poszły jakis słowa w stylu "jak sie nie podoba to wyp…"Albo sprawa jest najprostsza z mozliwych –>> $$$$$

  4. Konkurencja poinformowała wczoraj, że Ankos opuścił też Tomasz Kondraciuk i — być może — Piotr Niedzielski.

  5. Dowiedziałem się co nieco więcej o tej sprawie i mogę powiedzieć z całą pewnością #TeamAndrzej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.