Już niedługo fani KSW mogą zobaczyć jednego z najbardziej popularnych zawodników tej organizacji, Borysa Mańkowskiego, w nowej dywizji wagowej. Polak w rozmowie na kanale YouTube Podróże Wojownika zapytany o potencjalne starcie rewanżowe z Normanem Parke zapowiedział, że może zmierzyłby się z nim w kategorii lekkiej. Jak wiemy Parke w następnej walce zmierzy się o pas mistrzowski tej dywizji z Marianem Ziółkowskim.

Oni o ten pas się biją, co nie? Wiesz co? Patrząc, że Parke schodzi… To może bym sobie zszedł żeby rewanżyk machnąć… Może wtedy nie zostawić tego u sędziów. Chodzi mi to po głowie.

Borys przegrał swoje 3 ostatnie walki. Niegdyś był on mistrzem kategorii półśredniej organizacji KSW. W przeszłości mierzył się z takimi rywalami jak Mamed Khalidov, wcześniej wspomniany Norman Parke czy Jesse Taylor. Pas mistrzowski stracił w pojedynku z aktualnym mistrzem, Roberto Soldiciem.

33 KOMENTARZE

 1. Może wtedy nie zostawić to u sędziów.

  Święty, nieomylny zawodnik ćwiczący KSW, który jak przegrywa to tylko przez #bladsadziego.

  Szkoda wielka, kiedyś bardzo kibicowałem, a mam wrażenie że odkąd odszedł od Pana Andrzeja to się pogubił chłopak, co widać nie tylko po przygotowaniu fizycznym ale też mentalnym.

  Ale przecież Twój najlepszy kumpel,  który ze zmiennym szczęściem startuje będzie lepszym trenerem.

  :matt:

 2. Po pierwsze jak to :scary:. Przecież Borys wygrał tą walkę, to jak to tak, on chce rewanżu po zwycięstwie?

  Po drugie to on w lekkiej powinien walczyć od początku z takimi warunkami nie było by na niego chuja.

  Po trzecie to szkoda chłopa, to była jedna z tych postaci której mocno kibicowałem, właściwie mój pierwszy upadły idol. Nic nie mam do tego że został jutuberem, po porstu nie śledze, w sumie lepsze hajsy to co się dziwić, szkoda tylko że tak się rozmienił jako zawodnik, jako fighter.

  Po czwarte, rewanż z Roberto to było by samobójstwo, bez Andrzeja to znowu doszło by do gwałtu, przykro by się to ogladało, bo kiedyś się kibicowało i kciuki trzymało, a teraz szkoda byłoby na to patrzeć.

  Ale przecież Twój najlepszy kumpel, który ze zmiennym szczęściem startuje będzie lepszym trenerem.

  Na krs wystarczy.

  Na prawdę szkoda, kto by pomyślał, że Parke będzie się cieszył wiekszą popularnością niż Borys. W dodatku będzie trenował w Ankosie :muttley:

 3. Polskich karyn ? :muttley:

  Mów co chcesz ale bardziej interesującym nazwiskiem jest parke, a nie Mańkowski. Nie jest mi z tym dobrze ale taki jest stan rzeczy :matt:

 4. szkoda chłopa że tak skończył

  Gdzie ambicją na rewanż z Roberto?

  Chyba nie jest samobójcą

  Zmniejszy dawki poznańskiego towaru i wagę zrobi. Ale jakoś wątpię w odbudowanie formy i powrót do serii zwycięstw

 5. Wygląda w ogóle jakoś na mniejszego, smuklej :jjsmile:

  Ale jakoś wątpię w odbudowanie formy i powrót do serii zwycięstw

  No nie nie bardzo, chłop ma już inaczej życie poukładane, bedzie nagrywał vlogi i takie tam. Nie potrzebuje serii zwycięstw. Raz na jakiś czas po wypłatę do kawula i lewiego, tamci ze zwodem bo mają zawodnika marzeń, walczyć często nie bedzie mu się chciało a zawsze nazwisko się wygrilluje.

 6. Tak w ogóle to czy ktoś potrafi wymienić wszystkich lekkich w krs? Trochę się ciasno zrobi jak jeszcze Borys tam wleci.

  Ziółkowski ,Szulakowski, Szadźiński,Kazieczko,,Krakowski,Sowiński ,Dubois,Musaev,Parke jesli zrobi wage, nie wiem jak sytuacja kontraktowa Kopery czy Kalicinskiego .Jakby wszyscy nie mogli walczyć na galach KSW conajmniej w razy w roku to powinni miec klauzule w kontrakcie ze mogliby dorobić jako statyści w filmach mistrza Kawulskiego .

 7. :goddamnright:

  Szymajda był tylko gościnnie?

  Gamer :jjsmile:

  Gamer nie może teraz walczyć w KSW bo jedzie na kontert ACDC czy ADCC coś w ten deseń, a zapomniałem o Szymajdzie jakoś jego porażka tak bez ucha  uszła,pozatym trudno wszystkich spamiętać wkońcu 180 zawodników na kontrakcie

 8. :goddamnright:

  Szymajda był tylko gościnnie?

  Gamer :jjsmile:

  z szymajda jest jakas pokrecona akcja, wynika z tego, ze byl tylko goscinnie bo kolejna walke ma stoczyc na tfl, a raczej ksw bierze na wylacznosc walki w polsce.

 9. z szymajda jest jakas pokrecona akcja, wynika z tego, ze byl tylko goscinnie bo kolejna walke ma stoczyc na tfl, a raczej ksw bierze na wylacznosc walki w polsce.

  Sarna mowil ze wywalczyli zapis w kontrakcie ze moze walczyc tu i tu. Zalezalo Sarnie na tym i ksw sie zgodzilo. Ale po takim debiucie wielce prawdopodobne ze juz wiecej go nie wezma:lol:

 10. Szymajda chyba jeszcze zawalczy w KSW, takie plotki słyszałem.

  A jak Parke teraz zdobędzie pas to Borysa z nim nie zestawią, będzie musiał coś wygrać w lekkiej. Musaeva mogliby mu dać. Z drugiej strony to przecież KSW więc walka o pas po 3 przegranych jest możliwa.

 11. z szymajda jest jakas pokrecona akcja, wynika z tego, ze byl tylko goscinnie bo kolejna walke ma stoczyc na tfl, a raczej ksw bierze na wylacznosc walki w polsce.

  Szymajda i Kęsik dostali „ekskluzywny kontrakt” od KSW gdzie, Kawul&lewi pozwalają im walczyć w ksw jak i w tfl

 12. Ale przecież wszystko się zgadza. Borys kazał swojemu chłopakowi zwolnić mu miejsce w 70 i dogadali się tak, że Gamer teraz potrenuje do ADCC, a potem nakurwia masę do 77, zostaje w KRS1 i po prostu zamieniają się miejscami. Róbcie skriny.

 13. W końcu w wadze, w której Borys powinien walczyć. Powinien sporo zyskać na szybkości i dynamice.

  Albo znowu 3 wpierdole pod rząd w lekkiej jak kiedyś

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.