Informacja prasowa: 

Federacja KSW przyznała tradycyjne bonusy po sobotniej gali KSW 46: Khalidov vs Narkun 2 w Gliwicach.

Nagrody za najlepsze walki wieczoru powędrowały do uczestników energetycznego starcia w wadze piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim i Danielem Torresem oraz bohaterów głównej walki gali Tomasza Narkuna i Mameda Khalidova.

Właściciele organizacji przyznali też dwie nagrody za nokaut wieczoru, które przypadły w udziale autorom efektownych skończeń: Krystiana Kaszubowskiego i mistrza KSW w wadze półśredniej Roberto Soldicia.

29 KOMENTARZE

 1. Już mogliby na obiad zabrać tych, którzy zasłużyli i mniej śmiesznie by to wyglądało.

  Wolalbym 1000$ niz obiad z szefem

 2. Wolalbym 1000$ niz obiad z szefem

  Ja zdecydowanie też, ale przy wypłatach większości zawodników taki bonus moim zdaniem wygląda dosyć śmiesznie. Dla walk undercardowych może ma jakieś większe znaczenie, ale to nie jest kwota, dzięki której zawodnicy typu Askham czy Soldic (i tak z pewnością nie najlepiej opłacani w KSW) będą z uśmiechem wspominać swój wyczyn (pod względem finansowym oczywiście).

 3. @Szady powinieneś nauczyć mniej doświadczona koleżankę jak się to robi. Madzia, to powinno wyglądać mniej więcej tak: "KOLEJNY REKORD!!! Kawulski i Lewandowski szastają pieniędzmi! Największa liczba zawodników nagrodzona bonusami w historii MMA!"

 4. @Szady powinieneś nauczyć mniej doświadczona koleżankę jak się to robi. Madzia, to powinno wyglądać mniej więcej tak: "KOLEJNY REKORD!!! Kawulski i Lewandowski szastają pieniędzmi! Największa liczba zawodników nagrodzona bonusami w historii MMA!"

  ::clintdis::

 5. Za walkę wieczoru jest po tysiaku na łeb czy do podziału? :travolta:

  Kawul rzuca hajs na środek biura i muszą się o niego pizgać.

 6. Za walkę wieczoru jest po tysiaku na łeb czy do podziału? :travolta:

  Do podzialu ale na 3. Bo z tego tysiaka to jeszcze jalmuzna dla Borowika za rozlepianie plakatow…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.