bonus

Bonusy zostały rozdane po pierwszej holenderskiej gali UFC. Organizacja zdecydowała się rozdać cztery występy wieczoru, które lądują do Alistaira Overeema, Stefana Struve’a, Gunnara Nelsona oraz Germaine de Randamie.

Pierwszy z nagrodzonych Overeem, w niesamowity sposób znokautował Andreia Arlovskiego w czasie głównej walki gali. Najpierw wystrzelił z latającym tipem, a później dobił Białorusina ciosami w parterze. Latające kopnięcia frontalne nie często widzi się w wadze ciężkiej, tym bardziej imponujące jest jego zwycięstwo. Również widowiskowe TKO zaliczyli Struve oraz Randamie. „Holenderski wieżowiec” bardzo szybko łokciami skończył Antonio Silvę i tym samym wrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce jaką zafundował mu Jared Rosholt. Germaine z kolei kolanami mocno dawała się we znaki swej rywalce, aż w końcu trafiła jednym z nich „Pandzie” w splot. Ostatnim nagrodzonym jest Nelson. Islandczyk po fatalnym występie z Demianem Maią, powrócił w wielkim stylu i zdominował Alberta Tumenova, po czym poddał swego oponenta miażdżeniem szczęki.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali dodatkowo po 50 000$ do standardowej, zapisanej w kontrakcie wypłaty.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

20 KOMENTARZE

 1. Karol

  A gdzie gdzie jest bonus dla Karoliny?????

  Nie rozdano bonusów walki wieczoru, a jedynie występy.

 2. axl

  Krylov powinien dostać bonus zamiast Randamie :boss:

  W tam, solidny występ, podobnie jak Karoli, ale bonusy to przesada.

 3. Apropos Overeema zgarnia on nadal takie wyplaty jak za walke z Lesnarem? czyli ile on tam mial 400,000$ podstawy + % z PPV?

 4. m0nster

  Apropos Overeema zgarnia on nadal takie wyplaty jak za walke z Lesnarem? czyli ile on tam mial 400,000$ podstawy + % z PPV?

  Tyle dostał za walkę z JDS

  Alistair Overeem: $542,857 (includes $200,000 win bonus)

  Po tym wynegocjował nowy kontrakt z UFC.

 5. HeyPussyRUstillThere

  Tyle dostał za walkę z JDS

  Alistair Overeem: $542,857 (includes $200,000 win bonus)

  Po tym wynegocjował nowy kontrakt z UFC.

  na czysto czy jeszcze od tego podatek?

 6. m0nster

  na czysto czy jeszcze od tego podatek?

  wydaje mi się że jeszcze podatek muszą od tego odprowadzić.

 7. randaime dostała ten bonus chyba za posiadanie fizjonomii faceta… ale ok cyborg ma już z kim walczyć:)

 8. Gdzie jest bonus dla Horiguchi vs Seery ? Zelazna dama za obicie jakiejs kelnerki dostaje, a jedna z lepszych walk ostatnich gal nie. Dana

 9. Pat Bateman

  Gdzie jest bonus dla Horiguchi vs Seery ? Zelazna dama za obicie jakiejs kelnerki dostaje, a jedna z lepszych walk ostatnich gal nie. Dana :NOK:

  Ja pierdole, jak sie tak bardzo walki kobiet nie podobaja to nie ogladajcie, albo raz napiszcie ze chujowe, a nie ogladacie i spamujecie.

 10. KamKo

  Ja pierdole, jak sie tak bardzo walki kobiet nie podobaja to nie ogladajcie, albo raz napiszcie ze chujowe, a nie ogladacie i spamujecie.

  Ze co :joe:

 11. Mi się KO w wykonaniu pani Ramadan bardzo podobało. Ładnie jej zajebała, nie często w UFC widzi się takie nokauty. Bonus zasłużony.

 12. Pandzia chyba nie do końca wiedziała gdzie jest i co się dzieje. W takiej sytuacji chyba nie powinno się przyznawać bonusów, to jak nokautowanie przypadkowych przechodniów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.