wd

$50.000 bonusu po gali UFC Fight Night 63 zdobyli: Chad Mendes, Julianna Pena, Dustin Poirier oraz Timothy Johnson. Cała czwórka otrzymała wyróżnienia za „występ wieczoru”. Nagrody za „walkę wieczoru” nie przyznano.  Poniżej konferencja prasowa z gali:

13 KOMENTARZE

 1. A Johnson za co?

  Za obalenie i średniej jakości ground'and'pound :???:. A tak serio to dostali ci co skończyli walki – jasny sygnał od Dany.

 2. A Pena to za co? Za "barowe" wiatraki w stójce i G&P na poziomie szympansa (młotki walone na pałę)???

 3. Znów bez walki wieczoru, a Al w swojej walce zasłużył bardziej niż Pena…

  On już dostał nagrodę… od sędziów (✌ ゚ ∀ ゚)☞.

 4. Mam nadzieję, że Masvidal dostanie "pod stołem" wyrównanie.

  Pozwolę sobie wkleić mój post z innego forum:

  Właśnie przeglądam na mmadecisions punktowego Dave'a Tirelliego – poza 29-28 dla Iaquinty dał też:

  29-28 Carmouche (powinno być 29-28 Murphy)

   

  30-27 Yakovlev (29-28 Yakovlev)

  30-27 Stallings (29-28 Stallings)


   

  Kurwa, ten idiota sędziował dziś 4 walki i dosłownie W KAŻDEJ dał dupy.

 5. On już dostał nagrodę… od sędziów (✌ ゚ ∀ ゚)☞.

  Tomek co zrobił w drugiej rundzie Jorge by ją tak według wielu wygrać? Pojedyncze ciosy mimo wszystko, niestety, bo jakby tylko chciał to mógłby i skończyć Ala w niej…Al też je zadawał, a chyba jednak wsadził więcej kopnięć. Chciałbym poznać liczby uderzeń. Na pewno Al 1)dyktował tempo, 2) kontrolował oktagon i był agresywniejszy. W trzeciej rundzie to jeszcze bardziej było widoczne. No i swoją drogą wciąż chyba ciąży nad UFC deprecjonowanie ciosów prostych, a większą uwagę zwracanie na sierpy czy podbródki.

  Dodam, że sam na niego liczyłem i mówiłem w temacie jaki to zajebisty jest, ale niestety często zbyt kontrujący i mało aktywny. Jak z kontry walczyć to wzorem jest Condit w walce z Diazem.

  PS: Sam dawałem drugą rundę dla Jorge na gorąco, ale średnio wydawało mi się, że byłem obiektywny, bo chciałem jego wygranej. Nie dziwiło mnie jednak, że sędziowie tak ją punktowali w większości.

 6. Dzięki za statystyki. Tym bardziej podkreśla to fakt, że Al powinien wygrać 2 rundę. Ciosy ciosom nierówne, a tam suche liczby niestety, Al częściej trafiał sierpami, Jorge prostymi. Pytanie ile z tego było kopnięć, bo są istotniejsze niż ciosy, choć też zależy od wymowy jednych i drugich

  20 of 51 – 39%

  17 of 40 – 42%

  Nie wiem ile ciosów, a ile kopnięć konkretnie. Nie wiemy, które były silnymi, a które czysto punktującymi. Na sucho wygrywa to z powyższego Jorge, ale 3 ciosy więcej w porównaniu do agresji jaką wykazywał Al i kontroli pola walki to jednak mało by dać mu rundę.

  PS:3 runda ciekawa. Jorge jeszcze więcej trafił niż w 2…ale nie wiem jak można było tą rundę dać Masvidalowi jakkolwiek. Niestety, ale dobrze, że preferuje się tych co chcą walczyć bardziej otwarcie. Zawsze byłem za tym. Mimo szacunku i sympatii dla Masvidala.

  PS2: kur…na dole są wyszczególnione kopnięcia itd…..ale faza ;] Choć nie do końca, bo body zawiera i body shoty i body kicki najwyraźniej, a to jednak duża różnica. Tak czy inaczej widać, że w 2 i 3 Al wiecej kopał niż Jorge, no a kopnięcia > ciosy jednak. Wyrównana walka, split nie dziwi, ale decyzja się broni patrząc na te statystyki i niech ktoś polemizuje jak uważa inaczej 🙂

 7. Zrobili Masvidala w ch… i tyle. Widocznie bardziej im się opłaca promować Iaquinte. Nie trawię tego gościa od walki z Płetwalem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.