UFC wręczyło bonusy nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na UFC on ESPN 2. Po tej gali bogatszych o dodatkowe 50 tysięcy dolarów jest czterech zawodników, którzy zostali wyróżnieni w następujących kategoriach:

  • Występ wieczoru – Jack Hermansson
  • Występ wieczoru – Paul Craig
  • Walka wieczoru – Justin Gaethje vs Edson Barboza

Dla Justina Gaethje jest to już szósty bonus w UFC, po zaledwie pięciu występach w oktagonie. „The Highlight” czterokrotnie otrzymał nagrodę za walkę wieczoru, a także dwukrotnie został wyróżniony za występ wieczoru.

Pełne wyniki z gali dostępne są TUTAJ.

5 KOMENTARZE

  1. Siedzę w pociągu Gejcziego. Ten gość nigdy nie jest nudny, ciekawe jak daleko zajdzie. Nikt mu nie wróżył długiej kariery przez to ile zbiera, ale z Vickiem i Barbozą poszło całkiem gładko.

  2. Siedzę w pociągu Gejcziego. Ten gość nigdy nie jest nudny, ciekawe jak daleko zajdzie. Nikt mu nie wróżył długiej kariery przez to ile zbiera, ale z Vickiem i Barbozą poszło całkiem gładko.

    Bo narodził się nowy mityczny wojownik.

    GAMEPLAN GAETHJE !

  3. Emmett powinien dostać za nokaut. Tym bardziej, że ubił pyskacza, przegrywał wszystkie trzy rundy i potrafił obrócić to na swoją korzyść przed samym końcem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.