fawfs

Czterech zawodników zostało nagrodzonych bonusem w wysokości 50 tys. dolarów za „występ wieczoru” po gali UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt. Bogatsi zostali:  Robert Whittaker, James Vick, Daniel Hooker oraz Alex Chambers. Nagroda za „walkę wieczoru” nie została przyznana.

23 KOMENTARZE

 1. żal mi JueFSi, że nie ma na ich galach pojedynków, które można by nagrodzić bonusem za walkę wieczoru. Pod tym względem Bellator bije ich na głowę.

 2. żal mi JueFSi, że nie ma na ich galach pojedynków, które można by nagrodzić bonusem za walkę wieczoru. Pod tym względem Bellator bije ich na głowę.

  Bo każda walka jest na tyle dobra, że ciężko wybrać jedną?

 3. Bo każda walka jest na tyle dobra, że ciężko wybrać jedną?

  Nie ruszaj gówna… Znaczy się, nie karm trolla. :boystop:

 4. @Szady @defthomas @Grzechu @baju w regulaminie powinno być coś na trolli pokroju Tarana… serio, koleś prowokuje i nic mu się nie dzieje. Czy serio można banować tylko za wielokrotne obrażanie użytkowników? kurde, w stanach już bym wytoczył proces za odszkodowane ze względu na starty umysłowe przez czytanie postów Tarana 😀

  A co do tematu: nie dziwię się braku bonusu dla Alveya. Przerwanie bardzo dziwne imo, a on sam jest raczej zawodnikiem, którego powinien dostać Mamed, a nie być w UFC.

 5. @Szady @defthomas @Grzechu @baju w regulaminie powinno być coś na trolli pokroju Tarana… serio, koleś prowokuje i nic mu się nie dzieje. Czy serio można banować tylko za wielokrotne obrażanie użytkowników? kurde, w stanach już bym wytoczył proces za odszkodowane ze względu na starty umysłowe przez czytanie postów Tarana 😀

  A co do tematu: nie dziwię się braku bonusu dla Alveya. Przerwanie bardzo dziwne imo, a on sam jest raczej zawodnikiem, którego powinien dostać Mamed, a nie być w UFC.

  nie mam banóóóóóóóóóóóóóóóóów, 100 raz piszę. 🙂 pisałem z gościem, pokasowałem go trochę, jest na celowniku – to na pewno.

 6. nie mam banóóóóóóóóóóóóóóóóów, 100 raz piszę. 🙂 pisałem z gościem, pokasowałem go trochę, jest na celowniku – to na pewno.

  Ale jesteś teraz szychą na forum, więc możesz rzucić kilka słów tam gdzie trzeba, by zmienić nieco regulamin. Bo takie prowokacje/herezje są po prostu… no baju, wiesz dobrze o czym mówie, do niedawna był tu Alebaba

 7. Ale jesteś teraz szychą na forum, więc możesz rzucić kilka słów tam gdzie trzeba, by zmienić nieco regulamin. Bo takie prowokacje/herezje są po prostu… no baju, wiesz dobrze o czym mówie, do niedawna był tu Alebaba

  Alibaba dalej tu jest 🙂

 8. Przerwanie bardzo dziwne imo,

  Naprawdę? Dlaczego? Przecież pomijając te pierwsze bomby, nawet po ostatnim ciosie go odcięło. 18KO/TKO to nie przypadek. Ja tam lubie takich zawodników, ze swoją siła ciosu jest niebezpieczny dla każdego.

 9. Naprawdę? Dlaczego? Przecież pomijając te pierwsze bomby, nawet po ostatnim ciosie go odcięło. 18KO/TKO to nie przypadek. Ja tam lubie takich zawodników, ze swoją siła ciosu jest niebezpieczny dla każdego.

  Nie chce mi się oglądać Smilina od nowa, więc powiem jak to pamięta – rywal od razu się podniósł, wydawał się być zdrowy. Ale dobra, niech będzie że może się czepiam

 10. Nie chce mi się oglądać Smilina od nowa, więc powiem jak to pamięta – rywal od razu się podniósł, wydawał się być zdrowy. Ale dobra, niech będzie że może się czepiam

  Obejrzałem jeszcze raz, i uwierz że zdrowo to on oberwał, i co najwyżej powinien podziękować sędziemu;)

 11. Obejrzałem jeszcze raz, i uwierz że zdrowo to on oberwał, i co najwyżej powinien podziękować sędziemu;)

  Uznajmy, że jest jak mówisz, nie mam siły sprawdzać. I tak uważam, że Mamed by go odprawił

 12. Uznajmy, że jest jak mówisz, nie mam siły sprawdzać. I tak uważam, że Mamed by go odprawił

  Też nie stawiałbym na Alveya w pojedynku z MK.

 13. Czepiacie się Alveya. Gość jest bardzo pozytywny 🙂 Może jest jednowymiarowy, ale nie da się ukryć, że testuje tych, którzy chcieli coś ugrać w UFC. Już mówią o nim, że jest pogromcą TUFowych zawodników. Poza tym nie sposób się nie uśmiechnąć kiedy wygrywa i robi te swoje pozy w oktagonie. Alvey ma trzy wygrane z rzędu, trzy przez KO/TKO w pierwszej rundzie. Czego chcieć więcej?

 14. Lockhorne zgadzam się z Tobą i też nie czaje ludzi którzy narzekają na Alveya. Mi kompletnie nie przeszkadza a jak kończy widowiskowo walki przed czasem to tylko:applause:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.