20 lutego dojdzie do walki pokazowej w boksie pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem a Loganem Paulem. Starcie budzi wiele emocji, jednak z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Przyszłoroczny pojedynek nie będzie jednak pierwszym w dorobku popularnego YouTubera, który wychodził już do ringu rozwiązać konflikt z innym YouTuberem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pojedynek miał miejsce 9 listopada w Staples Center w Los Angeles. Zarówno dla „KSI” jak i Logana Paula był to debiut w zawodowej walce bokserskiej. Starcie było główną walką podczas gali, gdzie swoje starcia toczyli mistrz WBO w wadze super średniej Billy Joe Saunders oraz mistrz WBC w wadze lekkiej Devin Haney.

Walka zakończyła się niejednogłośną decyzją sędziów po sześciu rundach na korzyść Brytyjczyka. Sędzia Lou Moret punktował 56-55, Patrick Russell wskazał 57-54, natomiast Zachary Young jako jedyny wskazał 56-55 na korzyść Paula. Warto dodać jednak, że Amerykaninowi zostały odjęte dwa punkty za nielegalne uderzenia w tył głowy rywala, co miało ostatecznie wpływ na wynik starcia.

Pełen pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Co ciekawe, była to druga walka YouTuberów. Po raz pierwszy w ringu spotkali się oni 25 sierpnia w Manchesterze. Wtedy pojedynek amatorski zakończył się remisem po większościowej decyzji sędziów (58-57 na korzyść „KSI, 57-57, 57-57). Po tej walce obaj wyrazili chęć stoczenia rewanżu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.