Były mistrz kategorii lekkiej — Vasily Lomachenko otrzymał 7 cyfrową propozycję od Eddiego Hearna, aby zmierzył się z mistrzem organizacji WBC — Devinem Haneyem.

Niebawem może dojść do powrotu Vasily’ego Lomachenko po przegranej z Teofimo Lopezem. Według Billa Haneya pięściarz otrzymał kosmiczną propozycję od Matchroom Boxing i już niebawem stanie do ringu z jego synem Devinem. Stawką pojedynku miałby być pas WBC kategorii lekkiej.

Cały świat zobaczy, na co stać Devina, zrobimy świetną walkę w maju z Lomachenko — mówi Bill Haney dla AKHi TV — rozmawiamy z Eddie Hearnem i wiemy, że przygotował 7 cyfrową wypłatę dla Ukraińca przy współpracy z DAZN.

Czekamy zatem, aż nasz potencjalny rywal się odezwie. Fani pytają nas także o rozmowy z Jorge Linaresem, był taki plan, aby się z nim zmierzyć, jednak Lomachenko to znacznie lepsza propozycja.

Mamy wielki szacunek do obu pięściarzy, jednak Lomachenko jest wybitny. Wiem, że Devina stać na największe osiągnięcia, nie interesuje nas to, że Vasily nie posiada pasa. To nadal jeden z najlepszych zawodników na świecie.

Devin Haney w swojej karierze od samego początku święci triumfy. Już w wieku 17 lat zdobywał tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata, na amatorskich ringach zbudował rekord 138 wygranych i 8 porażek. Na zawodowstwie karierę rozpoczynał ostrożnie od obijania pięściarzy z Meksyku, jednak od 2018 roku na jego rozkładzie widnieją popularne nazwiska. Swój ostatni pojedynek z Yuriorkisem Gamboą wygrał jednogłośnie na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.