Daniel Rutkowski po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Evanderem Riverą. Wszyscy sędziowie punktowali starcie 57-56 na korzyść Kubańczyka.

Starcie rozpoczęło się bardzo aktywnie, jednak to Kubańczyk był szybszy i atakował zdecydowanie częściej oraz celniej. W trzeciej odsłonie podczas jednej z akcji Rivera wyraźnie naruszył Rutkowskiego sierpem w kontrze, po którym „Rutek” przyklęknął. Sędzia jednak nie rozpoczął liczenia. W czwartej rundzie Evander Rivera kontynuował spokojne kontrolowanie przebiegu starcia. Żadna z akcji Polaka nie robiła wrażenia na Kubańczyku, który bez problemów dopisywał kolejne minuty na swoje konto.

Od początku piąej rundy spokojne prowadzenie pojedynku kontynuował Evander Rivera, który czekał na akcję Daniela Rutkowskiego i atakował celnymi kontrami. W połowie odsłony Kubańczyk zaatakował mocną kombinacją, po której „Rutek” zachwiał się na nogach, jednak nie było tam mowy o żadnym nokdaunie.

W szóstej odsłonie Rutkowski zdecydowanie podkręcił tempo, spychając rywala do defensywy. „Rutek” chwalił się dobrym balansem i pracą na nogach. Polak cały czas szedł jednak do przodu. Kilkukrotnie Rutkowski trafił mocnymi sierpami Riverę. Pod koniec rundy Kubańczyk był nawet liczony, co miało wpływ na końcową punktację.

Ostatecznie po sześciu rundach Evander Rivera wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Danielem Rutkowskim. Wszyscy trzej sędziowie punktowali starcie 57-56.