W Ameryce bardzo głośno mówi się o trzecim spotkaniu Mike’a TysonaEvanderem  Holyfieldem w pojedynku pokazowym, który miałby opiewać na kwotę 100 milionów dolarów.

Byli mistrzowie wagi ciężkiej Evander Holyfield oraz Mike Tyson lada moment mogą podpisać kontrakt, aby spotkać się w trylogii. 58-latek oraz 54-latek według portalu BoxingScene zmierzą się w tym roku. Ostatni pojedynek Żelaznego Mike’a wygenerował około 1,6 mln wykupień, co dało kwotę $80 milionów.

W podcaście Last Stand w rozmowie z Brianem Custerem — Holyfield stwierdził, że pieniądze idą w grze, razem z jego pojedynkiem i jest zainteresowany powrotem na ring.

To będzie spora kwota, miliony dolarów są w grze. Myślę, że uda nam się zarobić z wydarzenia około 100 milionów dolarów. Wiele fanów na całym świecie chce tego spotkania, mogę wrócić tylko dla spotkania z Tysonem.

Co ciekawe, Zab Judah, który jest także byłym mistrzem, skomentował możliwość zorgnizowania gali Holyfield vs Tyson III. Zab jest także prawą ręką Mike’a i jego przyjacielem.

Lada dzień mogą ogłosić trzecie starcie. Mówię wam, kontrakt jest już podpisany, zarówno Mike, jak i Evander codziennie trenują, ale nie chwalą się w mediach umowami. Bój odbędzie się w Dubaiu.

Na razie nie ujawniono, kto zająłby się promocją tego pojedynku. Możliwe, że dalej wydarzenie odbędzie się pod skrzydłami grupy Triller. Przedsiębiorstwo zajmuje się dostarczaniem aplikacji na telefon oraz platformy streamingowej w stylu Tik-Tok. W 2020 roku postanowili wejść na rynek bokserski i zorganizowali pierwszą galę ze znanymi nazwiskami: Mike Tyson, Roy Jones Jr., Jake Paul oraz Nate Robinson.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.