Szef Matchroom Boxing – Eddie Hearn w wywiadzie dla IFL TV przyznał, że chce zorganizować galę 28 marca w Chicago. Na karcie miałoby znaleźć się dwóch Polaków – Krzysztof Głowacki (31-2) oraz Kamil Szeremeta (21-0).

Dla pierwszego z tej dwójki rywalem miałby być Lawrence Okolie (14-0). W stawce pojedynku najprawdopodobniej znajdzie się pas WBO, który stracił Mairis Briedis.

Jeżeli Golovkin zawalczy z Kamilem Szeremetą, to uważam, że Głowacki i Okolie to świetna opcja na co-main event.

Dwóch Polaków. Pracujemy nad tym, z pewnością kolejna walka Okoliego będzie o mistrzostwo świata. Fani nie darzą Lawrence’a odpowiednim szacunkiem, ale powinni dać mu kredyt zaufania.

Mistrzowskie starcie Kamila SzeremetyGennadiya Golovkina (40-1-1) o trofeum IBF w wadze średniej jest niemal pewne. Hearn już dużo wcześniej mówił otwarcie o tym pojedynku. Co ciekawe to Kazach jako pierwszy wyraził zainteresowanie na takie zestawienie. Wstępna oferta znalazła się już na stole z początkiem grudnia.

Eddie hearn wierzy, że dojdzie do 3 walki Canelo z Golovkinem. Najpierw jednak Kazach stoczy pojedynek z obowiązkowym pretendentem – Kamilem Szeremetą w marcu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.