Logan Paul oraz Floyd Mayweather Jr stoczą pojedynek pokazowy 20 lutego 2021 roku. Między zawodnikami jest duża różnica warunków fizycznych, Logan jest znacznie cięższy i wyższy, jednak były mistrz ma za sobą świetną karierę zawodową i odkąd zdecydował się zawiesić rękawice na kołku, tak naprawdę ciągle przebywa w swoim klubie i trenuje. Nadchodzące starcie nie ma jeszcze dokładnej lokalizacji, jednak w najbliższych tygodniach wszystko powinno się wyjaśnić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oczywiście pojedynek ten został zestawiony ze względu na ogromny rozgłos w internecie. Podobnie Mayweather Jr w grudniu 2018 roku boksował z Tenshinem nasukawą na gali RIZIN 14 w Japonii i zarobił ogromne pieniądze. Mimo że, była to walka pokazowa, to Amerykanin nie zamierzał oszczędzać swojego rywala i znokautował go w pierwszej rundzie. Czy tak samo dobrze poradzi sobie z Loganem? Jak twierdzi Mike Tyson oraz brat przeciwnika Floyda — Jake Paul, były mistrz nie będzie miał problemów w nadchodzącym boju.

Floyd skopie dupsko Loganowi — mówi Tyson w programie Jake’a Paula — aczkolwiek nastawiam się na twardą walkę, twój brat też potrafi boksować i z pewnością będzie się odgryzał. Zawsze jest jakieś niebezpieczeństwo, kiedy dwóch zawodników wychodzi do ringu.

Powiem Ci coś o Floydzie, niech każdy gada, że się już skończył, ale to nieprawda. On ciągle siedzi na siłowni jak szczur, skończył karierę, ale nie przestał trenować. Boks jest dla niego jak narkotyk.

Na te słowa przystał Jake i pokiwał głową oraz dodał:

Życzę bratu jak najlepiej, ale mierzy się z gościem, który nigdy nie był na deskach. Logan nigdy nie bił się z zawodowym pięściarzem, to będzie dla niego przepaść.

Logan Paul to jeden z najpopularniejszych youtuberów świata. To właśnie on zapoczątkował modę na szalone walki celebrytów w boksie, kiedy zmierzył się w 2018 roku z inną gwiazdą Youtube — KSI. Walka sprzedała się w zawrotnej ilości 1.2 miliona PPV. Jak będzie tym razem? Na pewno panowie otrzymają solidne wynagrodzenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.