Czy Marcin Held (MMA 26-7) będzie kolejnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, którego zobaczymy w walce bokserskiej? 28-latek opublikował zdjęcie ze wspólnego treningu z Robertem Parzęczewskim (BOKS 24-1, 16 KO) i zdradził, że wkrótce coś się wydarzy…

„Dzisiaj mocno u Roberta Parzęczewskiego. Coś się szykuje, stay tuned!”

W najbliższych miesiącach Tomasz Babiloński zorganizuje trzy starcia, w których zawodnicy MMA skrzyżują rękawice z pięściarzami. Niewykluczone, że walk tych będzie jednak więcej.

  • Adrian Błeszyński (MMA 9-3-1) vs Łukasz Stanioch (BOKS 2-0)
  • Krzysztof Gutowski (MMA 8-0) vs Przemysław Runowski (BOKS 18-1, 4 KO)
  • Daniel Rutkowski (MMA 10-2) vs Michał Syrowatka (22-3, 7 KO)

Held ostatnią walkę w MMA stoczył w czerwcu 2019 roku. Pokonał wtedy jednogłośną decyzją sędziów Diego Brandao. Wcześniej 28-latek poddał Musego Khamanaeva, Callana Pottera, a w swoim ostatnim pojedynku w UFC wypunktował Nasrata Haqparasta.

Tyszanin w 2020 roku miał wystąpić w turnieju organizacji PFL, jednak jego start został przełożony na przyszły rok ze względu na aktualną sytuację na świecie związaną z koronawirusem.

Na wspólnym treningu bokserskim pojawił się również Tomasz Jakubiec (MMA 10-2). 29-letni zawodnik kontynuuje serię pięciu zwycięstw z rzędu w mieszanych sztukach walki, podczas której decyzjami pokonywał Rafała Lassotę, Kamila Roszaka, Marcina MAzurka i Johna Palaiologosa, natomiast ciosami w drugiej rundzie odprawił Roberta Turnquesta.

Parzęczewski kolejną walkę stoczy już 20 czerwca na gali organizowanej przez Mateusza Borka. Przeciwnikiem „Araba” będzie Sladan Janjanin (BOKS 27-5, 21 KO).

🇵🇱 Dzisiaj mocno u Roberta Parzęczewskiego 🥊💪🏼 Coś się szykuje, stay tuned!🇺🇸 Hard boxing training with @robertparzeczewski 🥊💪🏼Something is coming up, stay tuned!MULTI MED dla aktywnych www.multimed.pl

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.