Informacja prasowa

Po ponad dwóch latach przerwy do zawodowego ringu wraca Krzysztof Zimnoch. Pięściarz z Białegostoku będzie jednym z bohaterów gali MB Boxing Night 6, która odbędzie się w sobotę w Radomiu i jest faworytem pojedynku z Krzysztofem Twardowskim. Co jeszcze czeka nas w Hali MOSiR? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą legalnego bukmachera TOTALbet.

O galach organizowanych przez Mateusza Borka mówi się, że są pełne wyrównanych walk, w których trudno przewidzieć zwycięzcę. Potwierdzają to . W Radomiu dojdzie do jednego starcia z wyraźnym faworytem (Gardzielik – Kuzmitski, kursy 1.17 – 4.45). W pozostałych walkach trudno przewidzieć zwycięzcę, co oznacza duże emocje!

W walce wieczoru wystąpi ulubieniec kibiców, dający zawsze widowiskowe walki, Patryk Szymański. Eksperci uważają, że czeka go największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, zmierzy się bowiem z wszechstronnym i mocno bijącym Ukraińcem Andrijem Welikowskim. Szansą Szymańskiego wydaje się szybki nokaut – jego wygraną przed czasem można obstawić po bardzo wysokim kursie 6.95! Wygrana Welikowskiego przed czasem ma kurs 1.95.

Oczy kibiców będą zwrócone także na Krzysztofa Zimnocha, który wraca do ringu po ponad dwóch latach przerwy. Były one spowodowane chorobą (borelioza), a także nokautem, jakiego doznał z rąk Joey’a Abellla. W międzyczasie o Zimnochu stało się głośno z powodu głodówki, która pomogła mu zwalczyć chorobę i zejść z wagi ciężkiej do junior ciężkiej. Zimnoch zapewnia, że teraz czuje się świetnie i udowodni to, pokonując Twardowskiego. Kurs na jego wygraną to 1.40, sukces rywala można obstawić z mnożnikiem stawki 2.75.

Pięściarską ucztą powinien być też pojedynek Kamil Łaszczyk – Oleksandr Jegorow. Polak jest jednym z niespełnionych talentów, a ta walka to dla niego być albo nie być w boksie. Jeśli pokaże pełnię umiejętności, powinien rozgrzać publiczność w Radomiu. Kurs na to, że Łaszczyk wygra, to 1.42. Wygraną rywala można obstawić ze współczynnikiem 2.65.

Całą galę MB Boxing Night 6, oraz inne pojedynki na światowych ringach (m.in. hit wagi ciężkiej Wilder – Ortiz), można obstawiać na .

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.