Do kontrowersyjnej sytuacji doszło podczas gali bokserskiej YouTuberów, Misfits Boxing 7, kiedy to niezwykle popularny KSI zmierzył się z Joe Fournierem. KSI w drugiej rundzie wygrał pojedynek, który odbył się w OVO Arena Wembley w Londynie przez brutalny nokaut, ale nie obeszło się bez kontrowersji. Początkowo wydawało się, że zawodnik uderzył rywala mocnym prawym, ale jak pokazały powtórki, KSI ustrzelił Fourniera nie pięścią, a łokciem, co możecie zobaczyć poniżej:

Ostatecznie wynik pojedynku nie został zmieniony, a KSI po wygranej wyzwał na walkę Tommy’ego Fury’ego, który ostatnio wygrał z Jakiem Paulem. KSI chciałby zmierzyć się z młodszym bratem legendarnego Tysona Fury’ego, a ten prawdopodobnie zgodzi się na takie starcie. Obaj panowie są przekonani o swoich umiejętnościach bokserskich i potencjalnej wygranej w pojedynku bokserskim więc prawdopodobnie zostaną zestawieni na jednej z kolejnych gal Misfits Boxing.

Warto zaznaczyć, że to KSI jest właścicielem organizacji Misfits Boxing, co po gali wspomniał także Joe Fournier. Ten nie zgadza się z wynikiem pojedynku z 29-letnim Anglikiem i zamierza zgłosić się do Professional Boxing Association, aby wynik jego starcia z KSI został zmieniony. Według Fourniera, walka powinna zostać ogłoszona jako no-contest albo nawet dyskwalifikacja dla jego przeciwnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,228 komentarzy 28,255 polubień

Najamna ma konkurencje
Marcin w boksie próbował poddać
A tu mamy KO okciem xd

Odpowiedz 2 polubień

B
Brawler098

Maximum FC
Light Heavyweight

1,694 komentarzy 5,377 polubień

No i gra. Piękne KO. Jak sędzia w ringu nie widział to już nic nie zostanie zmieniane. Jak wszyscy ślepi...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Welterweight

1,563 komentarzy 5,210 polubień

Ten nokaut nie jest kontrowersyjny, bo uderzenie łokciem jest tak czyste i tak wyraźne ze nie ma tu podstaw do dyskusji. Kontrowersyjne jest jedynie to ze nie ma tu dyskwalifikacji

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,577 komentarzy 35,714 polubień

Ten KSI powinien iść do freak MMA, tam by sobie nałokciował do woli, tylko że na świecie to jest bardziej popularny jednak boks dla celebrytów niż freak MMA jak w Polsce. Wyniku pewnie nie zmienili bo to była tylko walka (exhibition boxing), czyli pokazowa, jedyną oficjalną walkę to ma tylko 1 (zwycięstwo nad Logan'em Paul W6 (2019) a w 12.2023 ma zawalczyć w 2 z Jake'm Paul.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,568 komentarzy 48,963 polubień