Kolejny promotor bokserski chce spróbować swoich sił w MMA? Mariusz Grabowski nie wyklucza takiego scenariusza na przyszłość. W rozmowie z PAP organizator nadchodzącej gali Ptak Warsaw Expo Boxing Night powiedział, że coraz częściej zgłaszają się do niego zawodnicy mieszanych sztuk walki, chętni spróbować swoich sił pod jego skrzydłami.

Wielu zawodników z MMA zgłasza się i pyta o możliwość występu, czasem wyłącznie na zasadach bokserskich. Na razie odmawiam, lecz jeśli pojawi się duże nazwisko, które przyciągnie kibiców, to może się skuszę… Ale na dziś nie chcę łączyć MMA z boksem. Pięściarstwo jest u nas w grupie na pierwszym miejscu, mamy mistrzynię świata Ewę Brodnicką, mamy zawodników coraz mocniej rozpychających się na arenie krajowej, jak Robert Parzęczewski, Adam Balski. To na nich koncentrujemy nasze działania, oni wkrótce mają walczyć o znaczące trofea.

Jednym z promotorów bokserskich, który zdecydował się na wejście do świata MMA jest Tomasz Babiloński, organizator gal Babilon MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.