Oleksandr Usyk i Anthony Joshua na specjalnej konferencji prasowej przed ich sierpniową walką w ringu spotkali się twarzą w twarz. Zawodnicy nie mogli przerwać staredownu, który trwał niezwykle długo. Zobaczcie pierwsze spotkanie oko w oko bokserów przed rewanżem, do którego dojdzie 20 sierpnia.

Usyk oraz Joshua po raz pierwszy stanęli ze sobą na ringu pod koniec września ubiegłego roku. Wówczas Ukrainiec zaprezentował fantastyczne umiejętności i zdominował na pełnym dystansie faworyzowanego Brytyjczyka. Tym samym odebrał mu pasy mistrzowskie organizacji WBO, IBF, WBA oraz IBO. Zaraz po zakończonym wydarzeniu obóz Anglika zapowiedział, że zamierzają uruchomić klauzulę i zorganizować natychmiastowy rewanż zawodników. Do drugiej walki obu panów dojdzie 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

A
Alkomat

BAMMA
Featherweight

818 komentarzy 1,686 polubień

Usyk według mnie jeszcze łatwiej pokona Antosia, jedyne co mnie martwi to jak wpłynęła na niego sytuacja w kraju. Może być też, tak że jest jeszcze bardziej zmotywowany

Odpowiedz 3 polubień

Apollo

Brutaal
Bantamweight

452 komentarzy 818 polubień

Usyk KO w drugiej połowie walki - wpierdol od Ruiza zabrał Antkowi duszę wojownika, od tamtej walki próbuje walczyć jak Władek Kliczko, ale jest za cienki w uszach jeśli chodzi o technikę i umiejętność wykorzystywania własnych warunków fizycznych.

Jedynie odważny Joshua, właśnie z czasów walki z Władkiem, niebojący się iść na wojnę, miałby szansę powalczyć z takim geniuszem, jak Usyk.

Czekam z prąciem w łapie na walkę Usyk vs Fury - to będzie prawdziwa uczta.

Odpowiedz 4 polubień

Siwy25_1

ONE FC
Featherweight

2,327 komentarzy 6,947 polubień
MrRoshi

UFC
Welterweight

9,921 komentarzy 25,342 polubień
jd0490

KSW
Middleweight

5,588 komentarzy 8,597 polubień

Jpdl ale gejowskie to było
Dobrze ze w sline nie polecieli

Odpowiedz polub