Gervonta Davis podczas wczorajszej walki wieczoru na gali Premier Boxing Champions w San Antonio, piekielnie silnym podbródkowym znokautował w 6 rundzie Leo Santa Cruza.

Na szali zawodnicy położyli mistrzowskie pasy organizacji WBA w kategorii super piórkowej (130 lbs) którego posiadał Cruz i wagi lekkiej (135 lbs) którego bronił Davis.

https://youtube.com/watch?v=i8i5fyz0Jwc

W szóstej rundzie walki, podopieczny Floyda Mayweathera, Gervonta Davis (Boks 24-0, 23 KO) zepchnął Leo Santa Cruza (Boks 37-2-1, 19 KO) do narożnika po czym trafił go lewym podbródkowym z piekła rodem gasząc przeciwnikowi światło na dobre kilka minut i zdobywając tym samym mistrzowskie pasy WBA w obu kategoriach wagowych.

Do momentu przerwania pojedynku, Gervonta Davis nieznacznie prowadził na wszystkich kartach punktowych. Dla 25-letniego Amerykanina był to debiut w głównej roli na gali transmitowanej w systemie PPV.

Co ciekawe, jednym z głównych sponsorów gali była whisky Proper 12 byłego mistrza UFC, Conora McGregora a sam Irlandczyk docenił piękny nokaut bohatera walki wieczoru:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.