Floyd

Legenda świata boksu, Floyd Mayweather był obecny w sobotę podczas trzeciej walki Manny`ego Pacquiao z Timem Bradley`em w hali MGM Grand w Las Vegas. 39-letni bokser po gali spotkał się z mediami i niespodziewanie zdradził, że planuje wejść w promocję walk MMA:

Oni chcą żeby wrócił do boksu, ale nadszedł czas abym przeszedł do MMA. Nadszedł czas żebym zajął się promocją walk w MMA. Jestem teraz gotowy żeby wejść w ten biznes. Wiecie chyba co oznacza skrót MGM ? Mayweather Gets Money (Mayweather dostaję kasę). Cały czas, miesiąc po miesiącu wpływają do mnie czeki.

Jednym z biznesów boksera na sportowej emeryturze jest firma zajmująca się promocją walk bokserskich – Mayweather Promotions która ma w swoim składzie wielu obiecujących i znanych bokserów jak np Gervonta Davis, Mickey Bey Jr., Badou Jack. Teraz do tej grupy, mogliby dołączyć zawodnicy MMA skuszeni wielkimi pieniędzmi jakimi szczycił się zawsze Floyd Mayweather.

View this post on Instagram

They say "Life Is What You Make It" and to that, I'll agree wholeheartedly! As I sit here acknowledging how blessed I am to be retired a year shy of my 40th birthday, it's nearly impossible to say that I am not living the "American Dream". Without my usual six-pack or muscle tone in sight, I can sit back and get the last laugh, knowing that I put in the "Hard Work & Dedication" to be 49-0. I'm blessed to wake up every morning, certain that my bank accounts are growing. Making 7 figures monthly without moving a finger, just further proves that I've made brilliant investments and decisions that allow me to walk away from the ring, comfortably. I'm proud to be a King. Video credit: @greg_larosa_tmt www.themoneyteam.com

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

32 KOMENTARZE

 1. Przyda się taki gracz na rynku MMA, moze UFC zmieni się na lepsze. Póki co nie mają konkurencji, więc płacą ribokowe grosze

 2. Floyd moim idolem od zawsze! Jak się tym zajmie na poważnie to wykreuje na bank jakąś mega gwiazdę, bo na robieniu szumu wokół siebie i robienia wielkich pieniędzy zna się jak mało kto. :applause:

 3. Hajs hajsem, moim zdaniem wietrzenie w osobie Floyda konkurencji dla UFC po jednej wstępnej deklaracji jest nieco przesadzone. Projekt może być ciekawy ale Dana może chyba jednak póki co spać spokojnie.

 4. Jeśli tylko nie przeniesie jakiejś bokserskiej patologii, to czemu nie, niech ładuje w to hajs.

 5. Nie zapędzajmy się… Miejmy na uwadze to, że Floyd ze swojego biznesu będzie chciał uzyskiwać profity w głównej mierze dla siebie a nie dla dobra ogółu, czyli całego mma.

 6. No i kogo on niby zgarnie? Ok, odpady z UFC, ale tak naprawdę to przez bardzo długi czas jego promocja może być jedynie konkurencją dla WSOF i ONE, potem może dla Bellatora. Do poziomu UFC jeżeli się kiedyś doczłapie, to za jakieś 20 lat.

 7. mat01

  Floyd to może być naprawdę poważna konkurencja dla UFC.

  Ta jasne konkurencja, jak w boksie nawet ta jego grupa promotorska jest nielicząca się, to co tu dopiero mówić o MMA.

 8. Gervonta Davis, Mickey Bey Jr., Badou Jack. To maja byc znane nazwiska ,śmiech na sali, Z tych nazwisk to w miare znany jest tylko Jack.

 9. Freeman

  No i kogo on niby zgarnie? Ok, odpady z UFC, ale tak naprawdę to przez bardzo długi czas jego promocja może być jedynie konkurencją dla WSOF i ONE, potem może dla Bellatora. Do poziomu UFC jeżeli się kiedyś doczłapie, to za jakieś 20 lat.

  No właśnie, problemem jest to, że poza UFC tak naprawdę jest bardzo niewielu zawodników, którzy w jakikolwiek sposób wyróżniają się czy to poziomem sportowym, czy robieniem szumu wokół swojej osoby. Bieda z nędzą jest i tyle.

 10. Jach chce wtopić pieniądze to niech się bawi w mma. Nie mam pojęcia jaki ma plan na podbój mma. Konkurencja UFC bardzo by się przydała.

 11. Jach chce wtopić pieniądze to niech się bawi w mma. Nie mam pojęcia jaki ma plan na podbój mma. Konkurencja UFC bardzo by się przydała.

 12. Sama kasa nie uczyni z niego konkurencji dla UFC. Właściciele innych organizacji też biedakami nie są, np M1 czy wcześniej Strikeforce.

 13. Sama kasa nie uczyni z niego konkurencji dla UFC. Właściciele innych organizacji też biedakami nie są, np M1 czy wcześniej Strikeforce.

 14. Zobaczymy jaki wpływ na ewentualną karierę Floyda jako promotora w mma będzie miała jego rozpoznawalność.

 15. Zobaczymy jaki wpływ na ewentualną karierę Floyda jako promotora w mma będzie miała jego rozpoznawalność.

 16. ale o czym my mówimy. Boks ma wielu promotorów na równym poziomie a tu UFC i zajebisty rów mariański i dopiero bellator na dnie. A floyd zanim by się próbował wdrapać to już go nie będzie.

 17. Ale on chce promować MMA swoimi walkami w tej formule?
  Czy zostanie takim Ray Sefo i założy sobie własną federację Mayweather Gets Money? :crazy:
  Czy może zrobi MMA Cartel i bedzie miał grupkę fighterów którzy będą walczyli w różnych organizacjach…

  Trzy opcje widzę co najmniej…
  Bardzo ogólnikowo się wypowiedział

 18. Ale on chce promować MMA swoimi walkami w tej formule?
  Czy zostanie takim Ray Sefo i założy sobie własną federację Mayweather Gets Money? :crazy:
  Czy może zrobi MMA Cartel i bedzie miał grupkę fighterów którzy będą walczyli w różnych organizacjach…

  Trzy opcje widzę co najmniej…
  Bardzo ogólnikowo się wypowiedział

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.