Tydzień temu dowiedzieliśmy się, że Maciej Sulęcki nie wystąpi na ringu 24 kwietnia z Jaime Munguią w Teksasie, a grupa promotorska Meksykanina szybko znalazła zastępstwo za Polaka — D’Mitriusa Ballarda. Jak się okazuje, ten rywal także nie może zaboksować, zatem pojedynek Sulęcki vs Munguia został przełożony!

Maciej Sulęcki nie straci szansy na świetne starcie z mocnym rywalem. Według Mike’a Coppingera oraz polskiego pięściarza do spotkania z Jaime Munguią dojdzie 19 czerwca w pierwotnej lokalizacji, czyli Teksasie.

Doniesienia: Jaime Munguia zawalczy z Maciejem Sulęckim 19 czerwca w El Paso na gali DAZN. Sulęcki od początku był przymierzany do Mungui, jednak złapał kontuzję. D’Mitrius Ballar zgodził się na zastępstwo, ale także nie wyjdzie do ringu. W tym wypadku do gry wraca Polak.

Początkowo mówiło się, że Jaime Munguia zmierzy się z legendarnym Gennadiy Golovkinem w walce o pas organizacji IBF wagi średniej, jednak rankingi nie pozwoliły na zakontraktowanie takiego spotkania. Meksykanin w wadze średniej klasyfikowany jest na 1 miejscu w rankingu organizacji: WBC oraz WBO, na 4 miejscu w rankingu organizacji IBF oraz 6 lokatę w rankingu organizacji WBA. W wadze junior średniej zdobył mistrzostwo WBO w pojedynku z Sadamem Alim. Następnie tytuł obronił 5-krotnie, teraz rywalizuje w dywizji średniej i liczy na kolejne trofea w najbliższym czasie.

Maciej Sulęcki na ringach w USA jest dobrze znany. Pokazał się świetnie w walce z Jackiem Culcayem oraz Gabrielem Rosado. Jako amator stoczył 140 walk, z czego 110 wygrał, zdobył trzykrotnie tytuł Mistrza Polski Juniorów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,079 komentarzy 3,154 polubień

Tydzień temu dowiedzieliśmy się, że Maciej Sulęcki nie wystąpi na ringu 24 kwietnia z Jaime Munguią w Teksasie, a grupa promotorska Meksykanina szybko znalazła zastępstwo za Polaka — D’Mitriusa Ballarda. Jak się okazuje, ten rywal także nie może zaboksować, zatem pojedynek Sulęcki vs Munguia został przełożony!

Maciej Sulęcki nie straci szansy na świetne starcie z mocnym rywalem. Według Mike'a Coppingera oraz polskiego pięściarza do spotkania z Jaime Munguią dojdzie 19 czerwca w pierwotnej lokalizacji, czyli Teksasie.

Doniesienia: Jaime Munguia zawalczy z Maciejem Sulęckim 19 czerwca w El Paso na gali DAZN. Sulęcki od początku był przymierzany do Mungui, jednak złapał kontuzję. D'Mitrius Ballar zgodził się na zastępstwo, ale także nie wyjdzie do ringu. W tym wypadku do gry wraca Polak.Początkowo mówiło się, że Jaime Munguia zmierzy się z legendarnym Gennadiy Golovkinem w walce o pas organizacji IBF wagi średniej, jednak rankingi nie pozwoliły na zakontraktowanie takiego spotkania. Meksykanin w wadze średniej klasyfikowany jest na 1 miejscu w rankingu organizacji: WBC oraz WBO, na 4 miejscu w rankingu organizacji IBF oraz 6 lokatę w rankingu organizacji WBA. W wadze junior średniej zdobył mistrzostwo WBO w pojedynku z Sadamem Alim. Następnie tytuł obronił 5-krotnie, teraz rywalizuje w dywizji średniej i liczy na kolejne trofea w najbliższym czasie.

Maciej Sulęcki na ringach w USA jest dobrze znany. Pokazał się świetnie w walce z Jackiem Culcayem oraz Gabrielem Rosado. Jako amator stoczył 140 walk, z czego 110 wygrał, zdobył trzykrotnie tytuł Mistrza Polski Juniorów.

Odpowiedz polub

click to expand...