bobby lashley wywiad

(Fot. Keith Mills/Sherdog.com)

W miniony piątek Bellator poinformował o przedłużeniu kontraktu z Bobbym Lashley’em (MMA 12 – 2). Organizacja poszła śladem federacji Total Nonstop Action Impact Wrestling, z którą Lashley niedawno podpisał nową umowę. Czarnoskóry zawodnik będzie dzielił swój czas pomiędzy występami na galach obu organizacji. W ubiegłym roku stoczył w okrągłej klatce Bellatora dwa pojedynki, w których pokonał Josha Burnsa (MMA 8 – 8) oraz Karla Etheringtona (MMA 9 – 1). Do niedawna Bobby był też mistrzem TNA, lecz stracił mistrzowski pas na rzecz Kurta Angle. W oświadczeniu prasowym umieszczono poniższą wypowiedź Lashley’a:

Walczyłem dla Bellatora już dwukrotnie i jestem szczęśliwy mogąc nazwać tą organizację swoim domem. Dzięki niej, oraz Scottowi Cokerowi odzyskałem chęć walki i zamierzam uczynić ten rok przełomowym dzięki dominującym wygranym w kolejnych walkach.

3 KOMENTARZE

  1. Lashley to chyba najbardziej nienaturalnie dojebany zawodnik mma ever. Ale takie ''okazy'' właśnie przyciągają ludzi: dojebany murzyn.

  2. Ja bym też to chętnie zobaczył ale do tego raczej nie dojdzie bo janusze nie znają Lasleya a tani na pewno nie jest i ksw nie będzie chciało bulić. Poza tym myślę że w zaistniałej sytuacji Bellator nie wyraził by zgody.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.