Luke Rockhold, były mistrz kategorii średniej UFC, ostro wypowiedział się na temat Bo Nickala, który ostatnio przegrał pierwszy pojedynek w swojej karierze. Zapaśnik został znokautowany przez Reiniera de Riddera.
Bo Nickal w ostatnim pojedynku był faworytem w starciu z Reinierem de Ridderem i zapowiadał, że pokona Holendra i wejdzie do rankingu kategorii średniej UFC. Stało się jednak inaczej – utytułowany zapaśnik został znokautowany przez byłego mistrza ONE Championship kolanami na korpus na UFC Des Moines. W rozmowie z Submission Radio, na temat postawy Nickala w tej walce wypowiedział się były mistrz UFC, Luke Rockhold, który ostro skrytykował młodszego zawodnika.
Ten dzieciak, Bo Nicole, jest żałosny. Tyle gadał, ale już w pierwszej rundzie szukał ucieczki w walce. Ten dzieciak musi się zamknąć. Po prostu zrezygnował z walki, bo jest małą piz*ą. To był naprawdę żałosny widok po tym tyle ile on gadał. Pewni ludzie nadają się do zawodów, dobrze rywalizują, ale nie są wojownikami. Ten dzieciak nie jest prawdziwym wojownikiem, umie rywalizować, ale koniec końców jest po prostu ci*ą.
Rockhold nie występuje już w oktagonie UFC, ale nadal wierzy, że mógłby rywalizować z najlepszymi w amerykańskiej organizacji. Sam Nickal przyznał, że de Ridder był od niego lepszy podczas walki na UFC Des Moines i zamierza ciężko pracować, żeby być gotowym na kolejne wyzwania w oktagonie. Zawodnik do swoich walk przygotowuje się w American Top Team na Florydzie. 6 z 7 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.
5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
BAMMA Heavyweight
Legacy FC Flyweight
Bellator Light Heavyweight
Jungle Fight Heavyweight
Bellator Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/79571/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>