Według wielu źródeł, Bo Nickal wróci do akcji 16 listopada tego roku w Nowym Jorku na UFC 309. Utalentowany zapaśnik ma zmierzyć się w Madison Square Garden z bardziej doświadczonym Paulem Craigiem.
Nickal (6-0 MMA) dostał się do UFC dzięki dwóm wygranych na galach Dana White’s Contender Series w 2022 roku. Później wygrał trzy pojedynki w oktagonie UFC. W ostatnim starciu pokonał Cody’ego Brundage’a przez poddanie na jubileuszowej gali UFC 300 w kwietniu tego roku. Wszystkie zwycięstwa w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.
Craig (17-8-1 MMA) nie ma ostatnio najlepszej formy – w 5 walkach jego bilans to 1-4. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji podczas UFC 304 w walce z Caio Borralho – przegrał przez nokaut w kwietniu tego roku. Niebezpieczny Szkot w tym czasie wygrał tylko jeden pojedynek – pokonał Andre Muniza w lipcu 2023 roku. Wszystkie wygrane w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.
15 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Strawweight
WSOF Welterweight
EFC Africa Heavyweight
Maximum FC Bantamweight
KSW Middleweight
Bellator Featherweight
BAMMA Lightweight
UFC Middleweight
Maximum FC Super Heavyweight
UFC Light Heavyweight
Bellator Middleweight
Maximum FC Bantamweight
Vale Tudo Championship
Vale Tudo Championship
WSOF Bantamweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/75858/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>