Podczas wczorajszego programu MMA Uncensored, prowadzący Nate Quarry odniósł się do słów Jona Fitcha w których ten nazwał Penna tchórzem i przy okazji zdradził kiedy prawdopodobnie dojdzie do przełożonej walki Hawajczyka z kontuzjowanym Rory Macdonaldem:

Nazwać Penna tchórzem ? Nie mógłbyś chyba bardziej strzelić kulą w płot. Mówimy tu o zawodniku który będąc mistrzem wagi lekkiej walczył z półciężkim Machidą , Penn skoczył o 50 funtów w górę żeby walczyć z Lyoto który był wtedy niepokonany i dopiero co znokautował Richa Franklina i Stephana Bonnara. Penn walczył z nim bo jest fighterem i właśnie to Penn chcę robić.

Fitch nazywając go tchórzem to nic innego jak Fitch szukający rozgłosu i próbujący załatwić sobie kolejną duża walkę ponieważ walka z MacDonaldem została przełożona.Mam tą wiadomość z bardzo dobrego źródła, dowiedziałem się że walka Penna z MacDonaldem odbędzie się na grudniowej gali w telewizji Fox.

Planowo walka Penna z Rory MacDolandem zaplanowana była na galę UFC 152. Jednak z powodu kontuzji oka Roryego walkę odwołano a sztaby zawodników próbowały ją przenieść na galę UFC 153 (Penn) lub UFC 154 (MacDonald). Teraz jednak wygląda na to że grudniowa gala FOX dostanie bardzo mocną walkę która powinna pomóc im w podniesieniu słabych wyników oglądalności jakie uzyskali na ostatniej gali Rua vs. Vera transmitowanej w tej telewizji.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.