Mystical-Shwedagon-Pagoda-in-Myanmar-4

Czołowy koguci Bibiano Fernandes (MMA 17-3, #6 w Rankingu MMA) będzie gwiazdą walki wieczoru na pierwszej w historii gali One Championship w Birmie. 18 lipca w Rangunie Brazylijczyk stanie do walki w obronie tytułu One w wadze koguciej na przeciwko Fina Toniego Tauru (MMA 10-1-1).

Dla niepokonanego od dziewięciu walk Fernandesa będzie to trzecia obrona pasa, którego wywalczył w październiku 2013 pokonując Soo Chul Kima. Pretendent z Finlandii będzie debiutował w azjatyckiej organizacji ale Tauru ma za sobą równie długą passę zwycięstw podkreśloną dwoma ostatnimi tryumfami na galach spod znaku Cage Warriors. Fin również wygrał siedem swoich ostatnich walk przez poddanie, z których sześć razy było to duszenie zza pleców.

Birma, a właściwie Mjanma, jest ósmym krajem który gości One po Singapurze, Indonezji, Filipinach, Malezji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kambodży.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

5 KOMENTARZE

  1. Birma, Burma, Myanmar, Mjanma, Mianma… Tak czy owak wyznawcy Buddy sieją tam terror wobec wyznawców Allaha, więc ONE FC może liczyć na pieczątkę approved od cohones.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.