Mystical-Shwedagon-Pagoda-in-Myanmar-4

Czołowy koguci Bibiano Fernandes (MMA 17-3, #6 w Rankingu MMA) będzie gwiazdą walki wieczoru na pierwszej w historii gali One Championship w Birmie. 18 lipca w Rangunie Brazylijczyk stanie do walki w obronie tytułu One w wadze koguciej na przeciwko Fina Toniego Tauru (MMA 10-1-1).

Dla niepokonanego od dziewięciu walk Fernandesa będzie to trzecia obrona pasa, którego wywalczył w październiku 2013 pokonując Soo Chul Kima. Pretendent z Finlandii będzie debiutował w azjatyckiej organizacji ale Tauru ma za sobą równie długą passę zwycięstw podkreśloną dwoma ostatnimi tryumfami na galach spod znaku Cage Warriors. Fin również wygrał siedem swoich ostatnich walk przez poddanie, z których sześć razy było to duszenie zza pleców.

Birma, a właściwie Mjanma, jest ósmym krajem który gości One po Singapurze, Indonezji, Filipinach, Malezji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kambodży.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.