Benson Henderson wróci do klatki Bellator MMA na kwietniowej gali. Były mistrz UFC zmierzy się z Adamem Piccolottim na Bellator 220. Wtedy też fani będą świadkami drugiego pojedynku Phila Davisa z Liamem McGearym. Informacje o walkach jako pierwsze podało ESPN.com.

Henderson (26-8 MMA) to były mistrz kategorii lekkiej UFC, który na swoim koncie ma wygrane z m.in. Frankiem Edgarem czy Natem Diazem. W organizacji Bellator MMA ma on na ten moment bilans 3-3.

Piccolotti (11-2 MMA) wygrał dwie swoje ostatnie walki z rzędu. Adam w organizacji Bellator MMA ma bilans 7-2. Występuje on tam od 2015 roku.

Davis (19-5 MMA) i McGeary (13-3 MMA) zmierzyli się ze sobą pierwszy raz na gali Bellator 163. Davis pokonał McGeary’ego przez jednogłośną decyzję sędziowską, a tym samym stał się nowym mistrzem kategorii półciężkiej. W ostatniej walce Davis musiał uznać wyższość Vadima Nemkova. McGeary w ostatnim pojedynku w klatce Bellator MMA wygrał z Muhammadem Lawalem.

Gala Bellator 220 odbędzie się 27 kwietnia. Walką wieczoru jest starcie Rory’ego MacDonalda z Jonem Fitchem.

5 KOMENTARZE

 1. Rory, jak krzyknę WRACAJ! To zmięknie ci serce o wrócisz do UFC? Potrzebny tam jesteś!

  :beer::beer::beer:

 2. Rory, jak krzyknę WRACAJ! To zmięknie ci serce o wrócisz do UFC? Potrzebny tam jesteś!

  Do czego w sumie? Przecież woodley przegrał 🙂

  Poza tym to już nie ten Rory. 3 jaby na nos i ma przed oczami UFC 189

 3. Do czego w sumie? Przecież woodley przegrał 🙂

  Poza tym to już nie ten Rory. 3 jaby na nos i ma przed oczami UFC 189

  Obawiam się, że wygrało większe zło :arielcry:

 4. No niestety, ale Rory się już skończył i do UFC nie ma co wracać, bo wpierdol. Jedyny z Geriatora, który jest tam niesłusznie, to Gegard. Mógłby jeszcze najebać sęków jakiemuś Stylebenderowi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.