Po wygranej na UFC 295, Benoit Saint-Denis wyzwał na pojedynek m.in. Mateusza Gamrota czy Justina Gaethje’ego. Teraz Francuz skupia się na potencjalnej walce z The Highlight.

Benoit Saint-Denis wygrał w ostatnim pojedynku z Mattem Frevolą na UFC 295 przez świetny, efektowny nokaut. Dla Francuza była to 5. wygrana z rzędu w oktagonie UFC. W wywiadzie po zwycięstwie w Nowym Jorku w Madison Square Garden, zawodnik wyzwał na pojedynek m.in. naszego rodaka, Mateusza Gamrota czy Justina Gaethje’ego. Podczas rozmowy z Arielem Helwanim w programie The MMA Hour, 27-latek raz jeszcze nawoływał o starcie z aktualnym posiadaczem tytułu BMF.

To nie jego wina, ale myślę, że zrobią walkę Makhacheva z Oliveirą. Gaethje to wojownik i lubi być aktywny więc będzie musiał bić się w tym czasie. Nadchodzą wielkie gale, a on pokonał w przeszłości Dustina Poiriera, pokonał wielu czołowych zawodników. Wierzę, że moglibyśmy zawalczyć o pas BMF, ma dobrą szczękę, to byłaby wojna.

Mogę mieć twardych rywali, ale jak nie mają mocnej szczęki to nie poradzisz sobie ze mną. Wierzę, że obaj jesteśmy wytrwali i możemy dać wiele wymian. Jeśli fani chcą brutalnej walki, starcia, które zostanie zapisane na kartach historii to zróbmy ten pojedynek. Możemy dać szaloną walkę.

Saint Denis (13-1, 1 NC MMA) po nieudanym w oktagonie UFC debiucie, kiedy to przegrał z Elizeu Zaleski dos Santosem, wygrał pięć kolejnych walk. W ostatnim pojedynku pokonał przez nokaut Matta Frevolę na UFC 295 w miniony weekend. 27-latek wszystkie swoje wygrane zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 11. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC, kiedy to Gaethje jest numerem 2. tego zestawienia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,905 komentarzy 2,921 polubień

Po wygranej na UFC 295, Benoit Saint-Denis wyzwał na pojedynek m.in. Mateusza Gamrota czy Justina Gaethje’ego. Teraz Francuz skupia się na potencjalnej walce z The Highlight. Benoit Saint-Denis wygrał w ostatnim pojedynku z Mattem Frevolą na UFC 295 przez świetny, efektowny nokaut. Dla Francuza była to 5. wygrana z rzędu w oktagonie UFC. W wywiadzie po […]

Odpowiedz polub

click to expand...