Ben Rothwell nie zawalczy w ten weekend na gali BKFC 56. Doświadczony, były zawodnik UFC, miał zmierzyć się z Toddem Duffee w walce na gołe pięści, ale z pojedynku wykluczyła go choroba.

Rothwell po rozstaniu się z organizacją UFC postanowił spróbować swoich sił w ringu BKFC, gdzie bardzo dobrze radzi sobie w walkach na gołe pięści. Doświadczony Amerykanin wygrywał dwa razy w nowej dla siebie formule, a w następnej walce miał zmierzyć się z Toddem Duffee. Do ich pojedynku w ten weekend jednak nie dojdzie przez chorobę Rothwella, o czym poinformował szef BKFC na konferencji prasowej poprzedzającej wydarzenie. Na temat wycofania się z walki rywala, wypowiedział się sam Duffee w rozmowie z dziennikarzami.

Walczyłem w ostatnim pojedynku będąc chorym więc myślę, że prawdziwa walka Bena to walka z wagą, a nie z chorobą. Dzień Dziękczynienia było jego największym rywalem. Nie wiem co mam do tego dodać. Powtórzę, walczyłem będąc chorym w ostatnim pojedynku i wiem jak to jest, ale zobowiązałeś się do czegoś i musisz postarać się to zrobić. Nie sądzę, że Ben to słaby człowiek, może przechodzi przez coś, czego nie rozumiem, ale myślę, że jego największa walka to walka z wagą i właśnie ją przegrał.

37-letni Duffee (9-4, 1 NC MMA) w swoim ostatnim starciu w klatce MMA przegrał z mistrzem KSW, Philem De Friesem, na gali KSW 79 w lutym tego roku. Później zdecydował się na angaż w BKFC. Jego walka z Benem Rothwellem ma odbyć się w innym terminie – BKFC planuje ją na luty 2024 roku. Duffee wszystkie swoje wygrane w MMA zdobywał przez KO/TKO. Ostatni raz w rywalizacji sportowej zwyciężył w grudniu 2014 roku, kiedy to pokonał Anthony’ego Hamiltona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,929 komentarzy 2,974 polubień

Ben Rothwell nie zawalczy w ten weekend na gali BKFC 56. Doświadczony, były zawodnik UFC, miał zmierzyć się z Toddem Duffee’em w walce na gołe pięści, ale z pojedynku wykluczyła go choroba. Rothwell po rozstaniu się z organizacją UFC postanowił spróbować swoich sił w ringu BKFC, gdzie bardzo dobrze radzi sobie w walkach na gołe […]

Odpowiedz polub

click to expand...