Walka w kategorii ciężkiej pomiędzy Benem Rothwellem i Ovincem St. Preux prawdopodobnie odbędzie się 13 maja w oktagonie UFC. Jak podaje ESPN, zawodnicy mają zmierzyć się na jednym z wydarzeń planowanych w maju w Jacksonville na Florydzie w USA.

Rothwell miał zmierzyć się na UFC 249 z Gianem Villante. Teraz zmierzy się z innym zawodnikiem przechodzącym do kategorii ciężkiej z półciężkiej. St. Preux miał zawalczyć z Ionem Cutelabą na kwietniowej gali w Lincoln, lecz z powodu epidemii koronawirusa Cutelaba nie będzie w stanie dotrzeć do USA.

Rothwell (37-12 MMA) w ostatniej walce znokautował Stefana Struve. Był to jego powrót do klatki po trzech przegranych z rzędu. W swojej karierze zawodnik mierzył się z m.in. Alistairem Overeemem, Mattem Mitrione czy Joshem Barnettem.

St. Preux (24-13 MMA) wróci do oktagonu UFC po wygranej z Michałem Oleksiejczukiem. Dla „OSP” wygrana z Polakiem była powrotem na zwycięski szlak po dwóch przegranych z rzędu. Zawodnik w przeszłości dostał szansę walki o tymczasowy pas mistrzowski UFC, lecz przegrał z Jonem Jonesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.