Ostatnio w mediach pojawiło się sporo informacji na temat potencjalnego powrotu Bena Askrena do organizacji Bellator MMA, gdzie miałby on zmierzyć się z aktualnym mistrzem dywizji do 77 kilogramów, Rorym MacDonaldem. Sami zawodnicy również wyrazili zainteresowanie takim pojedynkiem. Prezydent federacji Scott Coker nie jest jednak przekonany, iż Askren chce wrócić z emerytury na dobre.

Nie sądzę żeby Ben naprawdę chciał wrócić do walk MMA. Chce tylko jednego pojedynku i powrotu na emeryturę, tak ja to rozumiem.

Mam spore plany dotyczące kategorii półśredniej. Mamy tam świetne zestawienia, żaden zawodnik nie będzie się nudził. Michael Page ma zaplanowaną dużą walkę w Londynie, biją się też Jon Fitch i Paul Daley. Chcę zawodników, którzy naprawdę pragną rywalizacji.

W ostatnim pojedynku Askren łatwo poradził sobie z Shinyą Aokim, po czym niepokonany przeszedł na sportową emeryturę. MacDonald w ostatnim pojedynku po wojnie w klatce MMA pokonał mocnego Douglasa Limę.

15 KOMENTARZE

 1. Askren chce tylko wrócić po kasę, a że UFC mu jej nie zagwarantuje to próbuje skubać u byłego pracodawcy. Askren po przygodzie z OneFC najpierw musiałby zbudować sobie jakąś renomę zanim ktokolwiek dopuściłby go do lania od MacDonalda. Nie jest godzien tego zaszczytu. To nieudolne wołanie przez TT o jakąkolwiek walkę na gruby hajs w UFC/Bellatorze jest śmieszne. A kiedyś go szanowałem.

 2. Askren chce tylko wrócić po kasę, a że UFC mu jej nie zagwarantuje to próbuje skubać u byłego pracodawcy. Askren po przygodzie z OneFC najpierw musiałby zbudować sobie jakąś renomę zanim ktokolwiek dopuściłby go do lania od MacDonalda. Nie jest godzien tego zaszczytu. To nieudolne wołanie przez TT o jakąkolwiek walkę na gruby hajs w UFC/Bellatorze jest śmieszne. A kiedyś go szanowałem.

  Akurat o kase to Askren na pewno nie walczy. Często powtarzał, że mógłby walczyć w UFC za darmo i sporo osób z jego otoczenia to samo twierdzi, że go to w ogóle nie interesuje.

 3. Akurat o kase to Askren na pewno nie walczy. Często powtarzał, że mógłby walczyć w UFC za darmo i sporo osób z jego otoczenia to samo twierdzi, że go to w ogóle nie interesuje.

  Nawet bez wynagrodzenia go nie chcą. I to jest problem:beczka:

 4. ja bym go tam chciał 😀

  Ja tam bym kopa Gamrota na ryj mu dał:D turla tych przeciwników jak żuczek kupę gówna i ma gupi ryj heh

 5. Ja tam bym kopa Gamrota na ryj mu dał:D turla tych przeciwników jak żuczek kupę gówna i ma gupi ryj heh

  zesrałbyś się a nie kopa dał lol

 6. Askren po przygodzie z OneFC najpierw musiałby zbudować sobie jakąś renomę zanim ktokolwiek dopuściłby go do lania od MacDonalda.

  One w USA to jest pewnie tak znane jak KSW i prestiż podobny. Równie dobrze jakiś niepokonany mistrz od Kawula mógłby skamlać White'owi o superfajt. :mjsmile:

 7. Scott chce, by Bellatora oglądało więcej ludzi, a nie mniej.

  Dlatego o angaż Askrena, a raczej jego brak, jestem całkowicie spokojny 😉

 8. Akurat o kase to Askren na pewno nie walczy. Często powtarzał, że mógłby walczyć w UFC za darmo i sporo osób z jego otoczenia to samo twierdzi, że go to w ogóle nie interesuje.

  Nie wierzę w te dobre motywy za bardzo. On non stop gada, chce być ciągle w centrum uwagi. Szuka czegoś, bo w końcu zacznie mu brakować $$$.

  @jihaad dlatego napisałem o zbudowaniu sobie marki przed większymi walkami, aktualnie Dillon chce z nim walczyć:lol:

 9. Z Dildonem go dawać na prelimsy . On go obali  a ten go podda z pleców, później rudy mu okno w apartamencie z kumplami wypierdoli i wszyscy beda zadowoleni . Zwłaszcza Cooker!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.