Pierwsza wymiana zawodników w historii MMA stała się faktem. Jak donosi Ariel Helwani, po potwierdzeniu informacji u wielu źródeł, Ben Askren zostanie zawodnikiem UFC, a za niego do ONE Championship dołączy Demetrious Johnson.

W historii MMA nie było jeszcze takiej wymiany. Demetrious Johnson oraz Ben Askren otrzymają nowe kontrakty jako zawodnicy organizacji ONE oraz UFC. Wymiana nie sprawiła, że byli oni wolnymi zawodnikami.

Wszystkie strony wymiany powinny być zadowolone ze swojej sytuacji. Johnson od dawna wspominał o niesprawiedliwym traktowaniu go przez UFC, a sam zawodnik chciał dołączyć do ONE Championship, gdzie wysokie stanowisko piastuje menadżer byłego mistrza, Matt Hume. Askren od lat w wielu rozmowach z dziennikarzami wspominał, że chciałby udowodnić, iż jest najlepszym zawodnikiem kategorii półśredniej na świecie. Teraz, w UFC, będzie miał taką okazję.

1 KOMENTARZ

  1. No szkoda Myszy, ale nie zdziwię się jak skasują tą kategorię jak ludzie wspominali w komentarzach.Rany co za jesień w MMA, nie można niczego się spodziewać już. Khabib wyskakuje z klatki, Jon Jones ma skrócone zawieszenie za konfidenctwo, Lewis walczy o pas, z DC, któremu zabierają pas mistrzowski półcięzkiej a Mighty Mouse nagle znalazł się w ONE, które podrzuciło za to Askrena jak kukułcze jajo UFC Rany

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.