Zobaczcie świetny superman punch, którym Hisaki Kato znokautował Joego Schillinga na wczorajszej gali Bellator 139:

https://www.youtube.com/watch?v=uk0QHf9o2SI

23 KOMENTARZE

 1. Łooooooooooo(właściwie cała widownia chyba miała taką reakcje).

  Kato jest niezły. Żaden Lucky Punch, wszystkie swoje walki do tej pory wygrywa konsekwętnie szukając momentu na ostre pierdolnięcie. Liddell normalnie

 2. Kato jest niezły. Żaden Lucky Punch, wszystkie swoje walki do tej pory wygrywa konsekwętnie szukając momentu na ostre pierdolnięcie. Liddell normalnie

  A ja ciągle będę oponował, że to był lucky punch. Wystarczy zobaczyć jak wysoko Kato trzyma szczękę przy tym uderzeniu, by mieć pewność, że gdyby nie zamroczenie rywala po ciosie sam przyjąłby niemniej silne uderzenie kontrujące.

  Do tego nie byle kto nokautuje Schillinga, a Kato nie rokuje do panteonu gwiazd, ot po prostu trafił.

 3. Osom! Szkoda trochę Schillinga ale trzeba przyznać, że chycił aż zagrzmiało :crazy: Jeden z lepszych w tym roku, trzeba dodać do listy

  Joe długo dochodził do siebie ?

 4. A jeszcze niedawno przyjął 50 ciosów i kd od Melvina , by potem bez żadnych emocji go znokautował o.0

 5. Nie ma co się dziwić że Diaz przegrał z Silvą jak się przygotowywał z takim "specjalistą" od stójki co stójkowo wciągał Andersona nosem.

 6. Patrząc na to wideo, już wiem jak bardzo musze poprawić mojego supermana (mam go go sygnaturze), żeby niszczyć :awesome:

 7. Joe póki co kozacki rekord w mma 2-5. Ciekawe kiedy Bellator zrezygnuje z jego usług.

  Oby jak najszybciej bo Schilling to się nadaje co najwyżej do KSW dla Aziza

 8. Na powtórkach wyglądało to na fart, ale teraz gdy obejrzałem to w normalnym tempie to weszło naprawdę mocno!

 9. A ja ciągle będę oponował, że to był lucky punch. Wystarczy zobaczyć jak wysoko Kato trzyma szczękę przy tym uderzeniu, by mieć pewność, że gdyby nie zamroczenie rywala po ciosie sam przyjąłby niemniej silne uderzenie kontrujące.

  Do tego nie byle kto nokautuje Schillinga, a Kato nie rokuje do panteonu gwiazd, ot po prostu trafił.

  Masz rację, że o szczęściu można mówić z tym jak Kato się odsłonił i sam nie padł z kontry.

  Jednak z drugiej strony zgodzę się z Taranem(zgroza!) – to jednak nie był przypadkowy cios, tylko zaplanowany, i tak, po prostu trafił. Zwykle taki cel ma mieć wyprowadzanie ciosów.

  Zaplanował, i się udało zrealizować plan. Poczekajmy na kolejnych przeciwników, jak trochę dłużej powalczy.

 10. Osom! Szkoda trochę Schillinga ale trzeba przyznać, że chycił aż zagrzmiało :crazy: Jeden z lepszych w tym roku, trzeba dodać do listy

  Joe długo dochodził do siebie ?

  Raptem kilkanaście sekund, po prostu Schilling wstał po tym nokaucie, ani mu nie pomagali, ani nic, ot poszedł prosto do sędziego, żeby podniósł rękę przeciwnika.

 11. Raptem kilkanaście sekund, po prostu Schilling wstał po tym nokaucie, ani mu nie pomagali, ani nic, ot poszedł prosto do sędziego, żeby podniósł rękę przeciwnika.

  Co innego inny kutas, który po nieprzepisowym kolanie nie miał nawet rozcięcia i pełno sił by krzyczeć do sędziego z pretensjami i machać łapami, a nagle 5 minut później przy lekarzu nie miał sił by walczyć, nie umiał wstać o własnych siłach…kurcze no, szczęście , że nie udało mu się wymusić DQ tylko NC.

 12. Co innego inny kutas, który po nieprzepisowym kolanie nie miał nawet rozcięcia i pełno sił by krzyczeć do sędziego z pretensjami i machać łapami, a nagle 5 minut później przy lekarzu nie miał sił by walczyć, nie umiał wstać o własnych siłach…kurcze no, szczęście , że nie udało mu się wymusić DQ tylko NC.

  Zachowanie Alessio pozostawię bez komentarza, takich zawodników nie lubię, zero ducha sportowego, szkoda słów.

  Faul Jaskiniowca ewidentny i jakby nie to, że faulu dokonał na znokautowanym rywalu, to pewnie ogłosiliby dyskwalifikację. Zresztą żałosny Alessio sam do tego doprowadził swoim symulowaniem.

  Na pewno cieszy zachowanie publiczności i brawa dla Rickelsa, oraz wybuczenie Alessio.

 13. Nie ma co ładnie go zgasił. Aż tak bardzo bym się nie rozwodził nad lakipanczostwem tego nokautu. Znokautował to znokautował, na chuj drążyć temat.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.