Weekendowy maraton otwiera zlokalizowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich gala Brave CF 16 z dwoma mistrzowskimi walkami na karcie walk. Jeszcze tego samego dnia przeniesiemy się do Stanów Zjednoczonych, gdzie odbędzie się gala drugiej największej organizacji MMA na świecie Bellator 205. Dzień później kolejną galę w systemie PPV zaprezentuje największa azjatycka organizacja One Championship, ale tak na prawdę to wszystko to tylko przedsmak przez brazylijską galą UFC Fight Night 137. Kilka godzin po gali w Brazylii, w rosyjskiej Samarze odbędzie się gala Battle on Volga 6 z udziałem byłego zawodnika UFC Aliego Bagautinova.

Piątek (21.09.2018)

Brave CF 16

Data: 21.09.2018
Miejsce: Mubadala Arena, Abu Dhabi, ZEA
Transmisja: Fite.TV (Od 16:00)
Liczba walk: 10

Walka wieczoru:
170lbs: Carlston Harris (12-3) vs Jarrah Hussein Al-Silawi (12-2)

Karta główna:
145lbs: Elias Boudegzdame (15-4) vs Bubba Jenkins (12-4)
125lbs: Bruno Malfacine (2-0) vs Cristian Rodriquez Jr. (3-1)
170lbs: Gadzhimusa Gadzhiev (8-4) vs Mohammad Fakhreddine (10-2)
176lbs: Mounir Lazzez (6-0) vs Dmitrijs Homjakovs (4-0)

Karta wstępna: 
185lbs: Chad Hanekom (5-1) vs Leon Aliu (8-0)
135lbs: Hamza AlKooheji (6-2) vs Crisanto Pitpitunge (9-6)
155lbs: Flavio Serafim (6-2) vs Vanghn Donayre (8-7)
135lbs: Nawras Abzakh (7-1) vs Louie Sanoudakis (6-1)
125lbs: Hussain Maki (1-1) vs John Cris Corton (5-3)

_________________________

Bellator 205

Data: 21.09.2018
Miejsce: Centurylink Arena, Boise, USA
Transmisja: Paramount Network (Od 3:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru:
145lbs: AJ McKee Jr. (11-0) vs John Macapá (21-3)

Karta główna:
185lbs: Rafael Lovato Jr. (8-0) vs John Salter (15-3)
125lbs: Veta Arteaga (4-2) vs Denise Kielholtz (2-1)
155lbs: Patricky Freire (19-8) vs Roger Huerta (24-10)

Karta wstępna:
170lbs: Kyle Frost (2-0) vs David Rangel (0-1)
135lbs: Joe Aguirre (2-0) vs Stephen Stirewalt (1-0)
135lbs: Vince Morales (7-2) vs Justin Hugo (3-4)
155lbs: Johnny Nuñez (6-1) vs Josh Wick (9-3)
145lbs: Ádám Borics (11-0) vs Josenaldo Silva (25-6)
205lbs: Sua Tuani (3-0) vs Emillio Trevino (2-0)
145lbs: Bryce Edminister (1-1) vs Leon Taylor (0-0)
145lbs: Nathan Stolen (8-3) vs Andrew Cruz (3-3)
265lbs: Steve Mowry (4-0) vs Ben Moa (4-0)

_________________________

Sobota (22.09.2018)

One Championship: Conquest Of Heroses

Data: 22.09.2018
Miejsce: Jakarta Convention Center, Dżakarta, Indonezja
Transmisja: PPV
Liczba walk: 10

Walka wieczoru: 
115lbs: Yoshitaka Naito (13-1) vs Joshua Pacio (15-2) 

Karta główna: 
115lbs: Stefer Rahardian (8-1) vs Xueven Peng (2-4)
125lbs: Danny Kingad (9-1) vs Yuya Wakamatsu (10-2)
145lbs: Koyomi Matsushima (9-3) vs Marat Gufurov (16-1)
115lbs: S. Arslanaliev (5-1) vs Timofey Natyukhin (12-3)
125lbs: Kariat Akhmetov (14-2) vs Hao Bin Ma (11-3)

Karta wstępna: 
105lbs: Priscilla Gaol (3-3) vs Jomary Torres (4-0)
135lbs: Sunoto Peringkat (9-4) vs Victorio Senduk (3-1)
115lbs: Adrian Mattheis (5-4) vs Angelo Bimoadji (0-0)
130lbs: Riski Umar (3-1) vs Eka Aprilianto (0-0)

_________________________

UFC Fight Night 137

Data: 22.09.2018
Miejsce: Ginásio do Ibirapuera, Sao Paulo, Brazylia
Transmisja: UFC Fight Pass (Karta wstępna – od 00:45) | UFC Fight Pass/Polsat Sport (Karta główna – od 04:30)
Liczba walk: 14

Walka wieczoru:
205lbs: Eryk Anders (11-1) vs Thiago Santos (18-6)

Karta główna:
170lbs: Alex Oliveira (19-5) vs Carlo Pedersoli (11-1)
205lbs: Sam Alvey (33-10) vs A. Nogueira (22-8)
135lbs: Renan Barão (34-6) vs Andre Ewell (13-4)
115lbs: Randa Markos (8-6) vs Marina Rodriguez (11-0)

Karta wstępna:
155lbs: Charles Oliveira (23-8) vs Christos Giagos (15-6)
155lbs: Evan Dunham (18-7) vs Francisco Trinaldo (22-6)
205lbs: Luis Henrique (10-4) vs Ryan Spann (14-5)
265lbs: Chase Sherman (11-5) vs Augusto Sakai (11-1)
170lbs: Ben Saunders (22-9) vs Sérgio Moraes (13-3)
125lbs: Mayra Bueno Silva (5-0) vs Gillian Robertson (5-2)
185lbs: Thales Leites (27-9) vs Hector Lombard (34-9)
170lbs: Luigi Vendramini (8-0) vs Elizeu Zaleski (19-5)
115lbs: Alex Chambers (5-4) vs Livia Renata Souza (11-1)

_________________________

Niedziela (23.09.2018)

Battle on Volga 6

Data: 23.09.2018
Miejsce: MTL Arena, Samara, Rosja
Transmisja: YouTube (Od 19:00)
Liczba walk: 9

Walka wieczoru:
135lbs: Denis Araujo (14-1) vs Ali Bagutinov (16-6)

Karta główna: 
205lbs: Boubacar Balde (13-11) vs Ramis Teregulov (12-5)
145lbs: Mark Volkov (4-0) vs A. Gitinovasov (1-0)
155lbs: Nurullo Aliev (2-0) vs Artur Zainukov (6-2)
125lbs: Liliya Shakirova (4-1) vs Aygul Khabirova (5-0)

Karta wstępna: 
170lbs: Vladimir Migovich (2-2) vs Karim Magomedov (4-0)
145lbs: Abdusamad Sangov (11-2) vs Rasul Magomedov (2-3)
125lbs: Gasan Mamedov (0-0) vs Anatoly Kondratiev (3-1)
155lbs: Said Samadov (1-1) vs Maksim Trunov (3-2)

6 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.