Minakov

Will Brooks nie jest jedynym zawodnikiem który stracił dziś bez walki mistrzowski pas organizacji Bellator MMA.

Vitaly Minakov (MMA 17-0) zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej Bellatora wygrywając w 2013 roku turniej „Summer Series Heavyweight”. Rosjanin pasa bronił tylko raz, w 2014 roku pokonując Cheicka Kongo. Po tym starciu pojawiły się problemy z kontraktem które sprawiły, że 31-letni Minakov kolejne walki toczył już dla rosyjskiej organizacji Eurasia Fight Nights.

Prezydent Bellatora, Scott Coker powiedział, że chętnie ponownie powita Minakova w swojej organizacji ale nie może już dłużej zwlekać z walkami o pas:

„Obiecano nam wiele rzeczy, wiele rzeczy które Minakov miał zrobić, ale do tej pory nic z nich się nie wydarzyło. Więc nadszedł czas aby iść do przodu i szukać następnego mistrza wagi ciężkiej. Mamy zamiar zorganizować serię walk, które wyłonią następnego mistrza wagi ciężkiej Bellatora. Jeśli chodzi o powrót Minakova to bylibyśmy szczęśliwi gdyby tak się stało, ale ruszamy dalej z projektami i nie możemy już dłużej na niego czekać.”

1 KOMENTARZ

  1. Aleksander Wołkow: "byłoby Mi wstyd brać udział w ostatnich turniejach Bellator"chciałbym przejść do innej organizacji, ale jest mało prawdopodobne że to będzie Bellator. Mi by było wstyd być częścią niektórych ostatnich turniejów. Słyszałem, że wiele mówi się o tym, że to jest normalne, że to zabawne walki, ale nie jest normalne stawiać ich głównym wydarzeniem. Dwa frick-walki jako głównych walk wieczoru – to nie jest bardzo dobre dla promocji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.