Ed Ruth, jeden z najbardziej utytułowanych zapaśników w MMA, wróci do do klatki organizacji Bellator MMA jeszcze w czerwcu. Ruth zawalczy z Andym Muradem na Bellator 201 w Kalifornii. Amerykanin zadebiutuje w kategorii półśredniej. Informację o pojedynku jako pierwsi podali dziennikarze z MMAFighting.com.

27-letni Ruth (5-0 MMA) wygrał wszystkie walki w swojej karierze. 4 z 5 walk kończył on ciosami przed czasem. Zawodnik w przeszłości był 3-krotnie mistrzem NCAA.

Murad (15-2 MMA) jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala. Jego bilans w organizacji Bellator MMA wynosi 1-2. W swojej karierze Amerykanin 9 razy odprawiał przeciwników przed czasem.

Bellator 201 odbędzie się 29 czerwca.

3 KOMENTARZE

  1. Josh Thompson opowiadał o jego sparingach zapaśniczych z Khabibem. Na pytanie " jak to wyglądało ? " odpowiedział że to nie Khabib był tym który fruwał.

    Dobry zapasior w mma zawsze spoko.

  2. Przeciwnik swój okazały bilans nabił niestety w sporej części na zawodnikach z ujemnym rekordem bądź debiutantach, więc teraz sam posłuży raczej do nabicia rekordu, niż sportowej weryfikacji

    Jego bilans w organizacji Bellator MMA wynosi 1-2.

    Ma bilans 2-2 w Bellatorze. Wygrane na 131 i 160.

    .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.