cris cyborg

Scott Coker, szef organizacji Bellator, powiedział, że prowadzi rozmowy z Cris Justino w sprawie kolejnej walki dla organizacji w obronie mistrzowskiego pasa.

Po wygraniu dwóch walk w boksie, Cris „Cyborg” Justino zamierza wrócić do świata MMA i bronić pasa organizacji Bellator. Justino ostatni raz walczyła w Bellatorze z kwietniu roku 2022, a szef organizacji podczas konferencji prasowej po gali Bellator 293 powiedział, że mistrzyni niedługo wróci do klatki.

„Cyborg” jest aktualną mistrzynią. Nadal mamy z nią podpisany kontrakt. Prowadzimy z nią rozmowy i liczymy, że w tym roku wróci do klatki. Liczę, że w ciągu najbliższym tygodni zamkniemy sprawę i zestawimy ją w obronie pasa z Cat Zingano. To będzie dla nich duża walka.

Cat Zingano jest po czterech wygranych z rzędu. Podczas gali Bellator 293, która odbyła się 31 marca, pokonała Leah McCourt.

Cris „Cyborg” Justino ma 37 lat. W zawodowym MMA walczy od roku 2005. Brazylijka ma na swoim koncie 26 wygranych w zawodowym MMA. Od sześciu pojedynków pozostaje niepokonana. Ostatni raz przegrała w roku 2018. Została pobita wówczas przez Amandę Nunes. Po odejściu z UFC Cris Justino zaczęła walczyć dla Bellatora. Stoczyła pięć pojedynków i wszystkie wygrała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,270 komentarzy 33,882 polubień

Trofea: Cris "Cyborg" 4 pasy VS Najman 1 pasek WKU, ale za to dużo pucharków. :bye:

Odpowiedz polub