Do ciekawego pojedynku w wadze ciężkiej ma dojść podczas grudniowej gali Bellator 207. Jak poinformował serwis MMAJunkie drugą walką wieczoru tego wydarzenia ma być pojedynek pomiędzy Royem Nelsonem i Sergeiem Kharitonovem. Na razie starcie nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale przedstawiciele Bellatora potwierdzili je serwisowi MMAJunkie.

Roy Nelson walczy dla Bellatora od września roku 2017. W swoim debiucie pokonał Javy’ego Ayalę, a podczas drugiej walki dla organizacji musiał uznać wyższość Matta Mitrione.

Sergei Kharitonov ostatni raz dla amerykańskiej organizacji walczył i wygrał w marcu roku 2017. Jego rywalem był wówczas Chase Gormley. Później Kharitonov toczył swoje pojedynki w organizacji M-1 i Russian Cagefighting Championship i dopisał do rekordu trzy kolejne zwycięstwa. Ostatni bój natomiast nie został rozstrzygnięty, a rywalem Kharitonova był Anton Vyazigin.

Gala Bellator 207 odbędzie się 12 grudnia, a walce wieczoru fani będą mogli zobaczyć jedno ze starć turnieju wagi ciężkiej, pomiędzy Mattem Mitrione i Ryanem Baderem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.