Paul Daley, który jeszcze przed ostatnią porażką z rąk Johna Fitcha otwarcie mówił, że nie podoba mu się w jaki sposób jest traktowany przez szefostwo organizacji Bellator, zdecydował się na osobiste spotkanie ze Scottem Cokerem.

Spotkamy się podczas zbliżającej się gali Bellatora w Londynie. Usiądziemy i wyjaśnimy różne sprawy i zobaczymy dokładnie co można zrobić, żeby „Semtex” pozostał zadowolony.

I chociaż Daley po ostatniej walce wspominał o możliwości zakończenia kariery, teraz jednak jest optymistycznie nastawiony do rozmów z Bellatorem, o czym powiedział w trakcie audycji The MMA Hour.

Spotkanie zapowiada się bardzo obiecująco. W zasadzie nigdy nie miałem okazji na spokojnie porozmawiać w cztery oczy ze Scottem. Zazwyczaj wymienialiśmy kilka zdań pomiędzy przed i po konferencji prasowej.

Wcześniej Daley nie szczędził jednak słów krytyki pod kątem swojego pracodawcy.

Miałem wspaniałe momenty w Bellatorze, nie podoba mi się jednak w jaki sposób mnie ostatnio traktują. Mówię jasno i będę to powtarzał w każdym wywiadzie – nie jestem zadowolony z tego co oni robią. Mają mnie za idiotę, a ja nim nie jestem. Skończmy z tym całym gównem. Pozwólcie mi walczyć, pozwólcie mi odejść, albo zachowujcie się w końcu jakbyście mnie nadal chcieli u siebie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.