Organizacja Bellator MMA ogłosiła zestawienia turnieju w kategorii ciężkiej.

Pierwszym pojedynkiem, który odbędzie się już 20 stycznia na Bellator 192 będzie starcie dwóch weteranów UFC, Chaela Sonnena z Rampagem Jacksonem. Następnie fani będą świadkami walki Matta Mitrione z Royem Nelsonem, 16 lutego na gali w Uncasville. Fedor Emelianenko zmierzy się z Frankiem Mirem w kwietniu 2018 roku, a Ryan Bader podejmie King Mo w maju w San Jose. Informacje o zestawieniach jako pierwsi podali ESPN oraz Ariel Helwani.

Finał turnieju odbędzie się prawdopodobnie pod koniec roku. Wygrany zostanie mistrzem kategorii ciężkiej federacji. Co ciekawe, Ryan Bader, który aktualnie jest posiadaczem pasa mistrzowskiego w dywizji do 93 kilogramów może zostać mistrzem dwóch dywizji jednocześnie.

4 KOMENTARZE

  1. Rampage wykrakał sobie nudnego zapaśnika. Fedor to miał szczęście w 'losowaniu' że dostał szklanego Franka 🙂 Na tweeterze jest grafika z drabinką tego turnieju, Rampage/Sonnen vs Fedor/Mir a po drugiej stronie Nelson/Mitrione vs Bader/Mo. Stawiam na Rampage vs Fedor półfinal a z drugiej strony Mitirione vs Bader, no i w finale Fedor urywa cepem głowę lorda Badera 🙂

  2. Połowa z nich to nasterydowani emeryci z LHW. A druga połowa nasterydowani emeryci z HW.

  3. Mogli dać Miniakova , Kongo i Kharitonova zamiast zawodnikow LHW czy MW… Średnia wieku i tak byla by utrzymana

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.