Niepokonana Japonka, Kana Watanabe, na dłużej związała się z Bellator MMA. Pogromczyni Justyny Haby będzie walczyć w klatce organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera w najbliższym czasie. Prezydent Bellator MMA potwierdził tę informację w rozmowie z dziennikarzami przed Bellator 254.

Ona ma świetną technikę judo, bo uczestniczyła w kwalifikacjach do Olimpiady. Walczyła w tamtym roku na gali RIZIN przeciwko Bellatorowi i pokonała jedną z naszych najlepszych Brazylijek więc zwróciłem na nią uwagę. Pracowała nad swoją stójką, pracuje nad swoimi umiejętnościami MMA. Mieliśmy szansę podpisać kontrakt z nią przez RIZIN więc to zrobiliśmy.

32-letnia Watanabe (9-0-1 MMA) walczyła raz w organizacji Bellator MMA w grudniu w 2019 roku. Na Bellator 237 w Saitamie pokonała Ilarę Joannę przez TKO w trzeciej rundzie. W swojej karierze mierzyła się także z naszą rodaczką, Justyną Habą, którą pokonała przez decyzję sędziowską. Japonka walczy w kategorii muszej. 6 z 9 walk w karierze zdobywała kończąc rywalki przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.