Zwycięstwo na gali Dana White’s Contender Series 13 w lipcu, ani nawoływania na Twitterze…

…nie wystarczyło włodarzom UFC, by zatrudnić Austina Vanderforda. Niepokonany mąż gwiazdki UFC Paige VanZant wobec tego postanowił poszukać innego pracodawcy. Vanderford podpisał kontrakt z Bellatorem MMA, o czym poinformowano dzisiaj w mediach społecznościowych:

„AK 47” – który zawodową karierę rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w marcu ubiegłego roku – ma na koncie sześć zwycięstw. Powraca po zwycięstwie z Edmilsonem Freitasem, którego zastopował ciosami w pierwszej rundzie na gali Final Fight Championship 32. Na koncie ma wygrane z takimi zawodnikami, jak Ben Fodor i Angelo Trevino.

17 KOMENTARZE

 1. Zapomnialem o tym zalosnym typie. Dzieki za przypomnienie. Od czasow brata Pudziana nie widzialem nic bardziej zalsonego.

 2. Zapomnialem o tym zalosnym typie. Dzieki za przypomnienie. Od czasow brata Pudziana nie widzialem nic bardziej zalsonego.

  Zazdrość  przez Ciebie przemawia bracie

 3. to ona ma meza??? nie wiedziałem, niezły josek :waldeklaugh:

  a najlepsze złoto we wpisie do ufc na twitterze: jako swoja zalete wymienia bycie mezem pvz, niezły beton z niego musi byc

  reasumujac, zaorac i do bellatora :boss:

 4. Zazdrość  przez Ciebie przemawia bracie

  proste, ze tak. Moze bym dostal jakas robote w ufc jakbym byl mezem PVZ albo kogos tam. W sumie Artem sie ciagle utrzymuje.

 5. Przeszło mi przez głowę, że to "Welcome to the family" może być niezłym trollolo w wykonaniu Bellatora.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.